ЗГОДА

на отримання SMS–повідомлень, email-розсилки та дзвінків

Цією Згодою (надалі – «Згода») Користувач надає згоду Товариству з обмеженою відповідальністю «Бімедіс» (надалі – Бімедіс) на обробку своїх персональних даних.

Прийняття умов цієї Згоди здійснюється шляхом проставлення Користувачем відповідної позначки при заповненні будь-якої форми на Сайті і є вираженою усвідомленою згодою Користувача на обробку персональних даних та оформлення розсилки.

Підписуючись на SMS- та email-розсилку, розсилку повідомлень, отримання дзвінків за допомогою мережі інтернет та мобільного зв’язку, Користувач погоджується отримувати повідомлення рекламного, інформаційного та іншого характеру на вказаний номер мобільного телефону та/або електронну адресу.

Користувач поінформований про те, що в разі, якщо у нього виникне бажання відмовитися від інформаційної розсилки, йому необхідно самостійно повідомити Бімедіс про відмову від розсилки за 30 (тридцять) днів до дня припинення здійснення розсилки.

Користувач також дає згоду Бімедіс або його партнерам збирати, зберігати та обробляти всі передані Користувачем на Сайт персональні дані (в тому числі прізвище, ім’я, по батькові, адреса електронної пошти та номер телефону та інші дані) з метою отримання розсилки та інших комерційних повідомлень про програми, акції та події.

З правами, що виникають у зв’язку з обробкою персональних даних, цілями обробки і використання персональних даних Користувач ознайомлений.

Користувач погоджується, що Бімедіс залишає за собою право на свій розсуд обмежувати або припиняти доступ до одержання інформаційної розсилки, на яку Користувач підписаний, в будь-який час з будь-якої причини або без пояснення причин, з попереднім повідомленням або без такого.

Кількість та частота надсилання повідомлень, що надсилаються на пристрій Користувача Сайту, встановлюється самостійно Бімедіс.

РЕЄСТРАЦІЯ ПОКУПЦЯ
  • УВІЙТИ
  • ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ
Забули пароль?
ВІДНОВЛЕННЯ ПАРОЛЮ
Пошта введена невірно
Ваш номер телефону
США
Заповніть поле
США
Заповніть поле