ПУБЛІЧНА УГОДА КОРИСТУВАЧА

 

1. ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ

1.1. Ця публічна угода користувача (надалі – “Угода”) регулює відносини, що виникають між Товариством з обмеженою відповідальністю «БіМедіс» (надалі – BiMedis) та будь-яким користувачем (надалі - Користувач)  в процесі використання сайту bimedis.net (надалі - “Сайт”).

1.2. Ця Угода є публічною і згідно статті 633 Цивільного кодексу України її умови однакові для всіх Користувачів. При реєстрації на Сайті, Користувач підтверджує, що ознайомився та погоджується з умовами даної Угоди.

1.3.  BiMedis може змінювати положення цієї Угоди в будь-який час на свій розсуд. Якщо в Угоду користувача будуть внесені правки, то вони відображатимуться на цьому Сайті. Подальше використання Сайту означатиме, що Користувач прийняв зміни і погоджується з ними.

1.4. Користувач зобов’язується використовувати Сайт лише у законних цілях.

1.5. Ні за яких обставин BiMedis або пов'язані з ним треті особи не несуть відповідальності за будь-які прямі, непрямі, штрафні, випадкові, спеціальні, опосередковані, матеріальні та нематеріальні збитки, які Користувач може понести у зв'язку з використанням цього Сайту, включаючи збитки, пов'язані з втратою доходів, упущеною вигодою, перериванням бізнесу, втратою інформації або даних, комп'ютерними перебоями, перехопленням Сайту третіми особами, претензією будь-якої іншої третьої особи.

1.6. BiMedis надає Користувачу доступ до інформації та послуг Сайту, які Користувач має право використовувати відповідно до цієї Угоди.

1.7. Користувач не має права без попереднього письмового дозволу BiMedis будь-яким способом копіювати, розповсюджувати чи іншим чином використовувати вміст цього Сайту, за винятком випадків, які прямо передбачені чинним законодавством або чітко визначених умовами цієї Угоди.

1.8. Матеріали Сайту можуть бути використані Користувачем повністю або частково виключно при зазначенні джерела контенту і при наявності активного, доступного для індексації пошуковими системами гіперпосилання на відповідну сторінку оригінального матеріалу розміщеного на Сайті.

1.9. BiMedis не несе відповідальності за будь-які угоди та інші правочини, укладені  Користувачем з будь-якими третіми особами, при використанні Сайту. Користувач погоджується вирішувати всі суперечки з третіми особами без участі BiMedis.

1.10. BiMedis залишає за собою право на свій розсуд здійснювати модерацію Сайту, фільтрувати або блокувати будь-які електронні повідомлення, будь-яку іншу інформацію, в тому числі розміщену Користувачами.

1.11. BiMedis не гарантує, що Сайт і пов'язані з ним посилання вільні від таких предметів, як віруси, троянські програми або інші елементи деструктивного характеру. Користувач несе відповідальність за прийняття запобіжних заходів із захисту свого комп’ютера.

1.12. Будь-які повідомлення від BiMedis, що відправлені Користувачу електронною поштою, вважаються офіційними і набирають чинності з дати відправлення.

1.13. Реєстрація для отримання доступу та можливостей використання Сайту є безкоштовною, якщо в цій Угоді не вказано іншого.

 

2. РОЗМІЩЕННЯ ОГОЛОШЕНЬ

2.1. Користувач має право розміщувати оголошення про купівлю чи продаж медичного обладнання відповідно до обраного ним акаунту (облікового запису на Сайті). Оголошення повинні розміщатися у відповідній категорії обладнання на Сайті.

2.2. Користувач не має права розміщувати недостовірну інформацію або інформацію, що будь-яким чином порушує права третіх осіб.

2.3. Користувач дозволяє BiMedis використовувати надану ним інформацію (контент) у відповідності до умов цієї Угоди.

2.4. У разі порушення Користувачем цієї Угоди, а також інших правил Сайту, акаунт Користувача може бути видалений BiMedis в односторонньому порядку.

2.5. BiMedis має право контролювати, розміщувати, видаляти, змінювати, зберігати або переглядати оголошення, розміщені на Сайті,  в будь-який час і з будь-якої причини.

2.6. BiMedis не несе відповідальності за будь-які помилки та неточності, допущені при реєстрації та/або завантаженні контенту на Сайті та за будь-які збитки, понесені Користувачем, включаючи упущену (втрачену) вигоду.

2.7. В кожному оголошенні на Сайті Користувач повинен вказати виробника та модель обладнання, а також його ціну у відповідній валюті.

2.8. Офіційні представники виробників обладнання мають право розміщувати оголошення без зазначення ціни. Щоб отримати статус офіційного представника, необхідно вказати інформацію про те якого саме виробника представляє Користувач під час заповнення персональної інформації та очікувати модерації. За потреби менеджер BiMedis може надіслати запит на отримання документу про підтвердження статусу виробника чи офіційного представника.

2.9. BiMedis має право редагувати та/або відхилити оголошення Користувача з поверненням коштів, якщо воно не відповідає вимогам або не належить до категорії прийнятих оголошень на Сайті (немає виробника, моделі, фото).

2.10. Якщо оголошення більше не є актуальним, але досі розміщене на Сайті, то модератор має право видалити його із наступним повідомленням про це Користувача.

2.11. Користувачеві заборонено:

  • вчиняти дії, що порушують права, свободи, честь і гідність третіх осіб;

  • використовувати нецензурні вислови, навіть якщо вони маскуються іншими символами;

  • створювати декілька облікових записів на Сайті, якщо фактично вони належать одній і тій самій особі;

  • вчиняти дії, спрямовані на введення інших користувачів в оману;

  • надавати в користування свій обліковий запис та/або логін і пароль від свого облікового запису третім особам;

  • розміщувати інформацію, що порушує права та законні інтереси третіх осіб;

  • розміщувати комп'ютерні віруси або програми, здатні перервати або порушити нормальне функціонування комп'ютерного обладнання та програмного забезпечення, а також засобів телекомунікації будь-яких осіб;

  • розміщувати будь-яку іншу інформацію чи висловлювання негативного характеру.

 

3. АКАУНТ КОРИСТУВАЧА

3.1. При створенні облікового запису (акаунту), Користувач повинен надати BiMedis точну і повну інформацію про себе та/або свою компанію. Користувач також повинен заповнити відповідні форми в особистому кабінеті «Мій БіМедіс» та підтримувати інформацію актуальною.

3.2. На запит BiMedis, Користувач зобов’язаний своєчасно підтвердити будь-які дані, вказані Користувачем при реєстрації на Сайті з наданням відповідних документів. У випадку, якщо Користувач надав недостовірну інформацію або якщо Користувач не дотримується правил користування Сайтом, BiMedis має право призупинити або анулювати обліковий запис Користувача, без повернення коштів.

3.3. Користувач несе повну відповідальність за збереження конфіденційності свого облікового запису (в тому числі логіну та паролю) та за всю діяльність, яка відбувається з обліковим записом.

3.4. Користувач зобов’язується негайно повідомляти BiMedis про будь-яке порушення безпеки та/або несанкціоноване використання облікового запису.

3.5. Користувач залишається відповідальним за будь-яке використання акаунту, навіть  у випадку, якщо треті особи використовують його логін, пароль чи обліковий запис, та несе відповідальність за збитки (шкоду) нанесені BiMedis або будь-яким іншим користувачам Сайту.

3.6. Користувач не може використовувати пароль, логін, або обліковий запис іншого користувача BiMedis без його згоди. BiMedis не несе будь-якої відповідальності за шкоду та/або збитки, які виникли внаслідок невиконання Користувачем положень цієї Угоди.

3.7. Надаючи BiMedis адресу своєї електронної пошти та телефон, Користувач надає згоду на їх використання для відправлення йому сервісних, юридичних, інформаційних, промо- та/або рекламних повідомлень, в тому числі шляхом Viber, Telegram та схожих додатків; згоду отримувати дзвінки від BiMedis. BiMedis може телефонувати Користувачу на будь-які телефонні номери, які надав Користувач. Користувач дає згоду на отримання sms або будь-яких інших текстових повідомлень на вказаний номер телефону.

3.8. Якщо Користувач реєструється або використовує Сайт від імені іншої особи, то він погоджується взяти на себе особисту відповідальність за неправомірне використання Сайту.

3.9. Створення одним Користувачем декількох акаунтів на сайті BiMedis забороняється. При реєстрації одним користувачем одночасно декількох акаунтів, вони будуть об’єднані або один з них буде видалений із попереднім письмовим попередженням BiMedis за 24 години до видалення. Для гарантування безпеки Користувача, менеджери «BiMedis» за потреби мають право вимагати документи, які підтверджують особу продавця/покупця, детальну інформацію про компанію, яку вони представляють, відгуки від попередніх клієнтів.

3.10. Користувач бере на себе повну відповідальність за всі повідомлення, які він відправляє за допомогою Сайту, звільняючи BiMedis від будь-яких зобов'язань, що можуть виникнути в результаті або у зв'язку з повідомленнями Користувача. BiMedis не несе ніяких зобов'язань або відповідальності по відношенню до будь-яких повідомлень користувачів.

3.11. BiMedis не несе відповідальності за розміщення Користувачем на Сайті фото-, відео- та будь-яких інших зображень чи інших мультимедійних матеріалів. У випадку пред'явлення претензії чи звернення до суду третіми особами щодо порушення авторських прав, Користувач зобовязаний відшкодувати BiMedis збитки та моральну шкоду, спричинену діями Користувача.

3.12. Оплата акаунту здійснюється авансом згідно чинного законодавства. Із способами оплати Користувач може ознайомитися в кабінеті користувача.

3.13. У випадку зміни тарифів, умов обслуговування та способів оплати, BiMedis повідомляє про це Користувача не менше, ніж за 10 робочих днів до дня зміни, шляхом розміщення відповідної інформації на Сайті та шляхом відправлення повідомлення на е-мейл Користувача. Зазначені зміни не стосуються вже оплаченого Користувачем оголошення/акаунту.

3.14. У разі порушення Користувачем умов цієї Угоди, Виконавець має право анулювати оголошення/акаунт Користувача без повернення коштів.

 

4. ВИДИ АКАУНТІВ

4.1. BASIC-Акаунт

4.1.1 При реєстрації на Сайті Користувач автоматично отримує BASIC-Акаунт та має право:

- Розміщувати платні оголошення;

- Надсилати необмежену кількість повідомлень;

- Реклама оголошень на Сайті;

4.1.2. Користувач з BASIC-Акаунтом має право замовити послугу із розміщення платних оголошень про продаж обладнання відповідно до наступного прайсу.

4.1.3. Строк дії одного оголошення з використанням BASIC-Акаунту становить 4 місяці з моменту оплати. По завершенню цього строку оголошення переноситься в архів.

 

4.2. PRO REGIONAL-Акаунт

4.2.1. Користувач може придбати PRO REGIONAL-Акаунт, що дозволить Користувачу протягом строку дії акаунту:

- Розміщувати на Сайті необмежену кількість безоплатних оголошень про продаж обладнання, доступних для покупців в межах однієї країни;

- Реклама оголошень на Сайті, медичних форумах, соціальних мережах;

- Укладати необмежену кількість угод з іншими Користувачами;

- Розміщувати свої контакти на кожному оголошенні, а також відправляти їх в повідомленнях;

- Користуватися функцією “Персональна візитка”, що дозволяє створити персональну сторінку Користувача з всіма його оголошеннями та контактами його компанії. Така функція доступна в межах обраної країни;  

4.2.2. Ціна PRO REGIONAL-Акаунту варіюється у діапазоні від 200 до 800 доларів США за рекламу в одній країні відповідно до прайсу.

4.2.3. Ціна реклами у кожній додатковій країні додається до вартості основної країни та не може перевищувати вартість PRO INTERNATIONAL-Акаунту. У випадку перевищення Користувач оплачує 1700 дол. США (актуальна вартість PRO INTERNATIONAL -Акаунту)  та отримує рекламу розміщених оголошень виключно у обраних країнах.

4.2.4. Строк дії REGIONAL-Акаунту становить 12 місяців з моменту оплати.

 

4.3. PRO INTERNATIONAL-Акаунт

4.3.1. Користувач може придбати PRO INTERNATIONAL-Акаунт, що дозволить Користувачу протягом строку дії акаунту:

- Розміщувати на Сайті  необмежену кількість безоплатних оголошень про продаж обладнання, доступних для покупців з будь-якої країни світу;

- Реклама оголошень на Сайті, медичних форумах, соціальних мережах;

- Укладати необмежену кількість угод з іншими Користувачами;

- Розміщувати свої контакти на кожному оголошенні, а також відправляти їх в повідомленнях;

- Подавати запит на переклад повідомлень на мову інших Користувачів (доступні 7 мов);

- Користуватися функцією “Персональна візитка”, що дозволяє створити персональну сторінку Користувача з всіма його оголошеннями та контактами його компанії;

4.3.2. Ціна PRO INTERNATIONAL-Акаунту становить 1700 доларів США.

4.3.3. Строк дії PRO INTERNATIONAL-Акаунту становить 12 місяців з моменту оплати.

 

4.4. PREMIUM-Акаунт

4.3.1. Користувач може придбати PREMIUM-Акаунт, що дозволить Користувачу протягом строку дії акаунту:

- Розміщувати на Сайті необмежену кількість безоплатних оголошень про продаж обладнання, доступних для покупців з будь-якої країни світу;

- Реклама оголошень на Сайті, медичних форумах, соціальних мережах, Google Adwords;

- Укладати необмежену кількість угод з іншими Користувачами;

- Розміщувати свої контакти на кожному оголошенні, а також відправляти їх в повідомленнях;

- Подавати запит на переклад повідомлень на мову інших Користувачів (доступні 7 мов);

- Користуватися функцією “Персональна візитка”, що дозволяє створити персональну сторінку Користувача з всіма його оголошеннями та контактами його компанії.

- одноразова e-mail-розсилка оголошення по базі Користувачів (10000 Користувачів);

- Користуватися функцією “Персональний менеджер”, що дозволяє Користувачу отримувати консультації з правильного розміщення оголошень та збільшення продажів його обладнання (300 хв. на рік);

- Розміщувати баннер в Особистому кабінеті Користувача та статтю в розділі «Новини»;

4.3.2. Ціна PREMIUM-Акаунту становить 6000 доларів США.

4.3.3. Строк дії PREMIUM-Акаунту становить 12 місяців з моменту оплати.

5. ПОЛІТИКА КОНФІДЕНЦІЙНОСТІ

5.1. Приймаючи положення цієї Угоди, Користувач погоджується з умовами політики конфіденційності Сайту.

5.2. Користувач розуміє та погоджується, що будь-яка інформація або повідомлення, що розміщені на Сайті або відправлені за допомогою Сайту, можуть бути прочитаними або перехопленими третіми особами.

5.3. Сайт може містити посилання на сторонні веб-сайти. Такі веб-сайти не знаходяться під контролем BiMedis і BiMedis не несе відповідальності за їх вміст та наслідки, що можуть виникати при їх використанні.

5.4. Якщо Користувач вважає, що його права інтелектуальної власності були порушені, він може надіслати електронний лист на адресу info@bimedis.com із зазначенням наступної інформації:

5.4.1. Ідентифікація або опис точного розміщення матеріалу, який порушує права Користувача на Сайті, з деталізацією для можливого пошуку.

5.4.2.  Адреса, номер телефону та адреса електронної пошти Користувача.

5.4.3. Обґрунтування того, що використання матеріалу відбувається з порушенням права інтелектуальної власності.

5.4.4. Докази, які підтверджують, що інформація у сповіщенні Користувача є точною і він є власником права інтелектуальної власності або уповноважений діяти в інтересах власника права на інтелектуальну власність.

5.5. BiMedis залишає за собою право не розглядати претензію Користувача, якщо вона не містить всієї інформації, передбаченої в п.5.4. цієї Угоди, а також якщо Користувач не надасть документів та доказів, необхідними для підтвердження прав інтелектуальної власності Користувача та обґрунтованості і правомірності вимог.

 

6. ЗГОДА НА ОБРОБКУ ПЕРСОНАЛЬНИХ ДАНИХ

6.1. Користувач дає BiMedis свою згоду на обробку персональних даних (в тому числі: збір, зберігання, систематизацію, зміну, видалення, використання, поширення, знеособлення, блокування).

6.2. Користувач погоджується з тим, що надана ним інформація може бути отримана третіми особами в будь-який час. BiMedis має право надавати доступ та передавати персональні дані Користувача третім особам без будь-яких додаткових повідомлень, не змінюючи при цьому мети їх обробки.

6.3. Метою використання персональних даних Користувача та їх подальшої обробки є отримання послуг, що надаються BiMedis.

6.4. Обробка персональних даних Користувача здійснюється у відповідності до законодавства про захист персональних даних.

6.5. Відкликання згоди на обробку персональних даних може бути здійснене шляхом направлення користувачем відповідного повідомлення в простій письмовій формі на адресу info@bimedis.com. При цьому користувач згоден з тим, що такий лист може спричинити наступні наслідки:

• відмова BiMedis в наданні послуг через неможливість їх виконання без зазначених даних без повернення сплачених Користувачем коштів;

• видалення облікового запису користувача через неможливість його супроводу без наявності таких даних.

 

7. ЗАКЛЮЧНІ ПОЛОЖЕННЯ

7.1. Усі зміни до цієї Угоди набувають чинності з моменту їх публікації на Сайті. Використовуючи Сайт, Користувач підтверджує згоду з новими умовами Угоди в редакції, що діє на момент використання Користувачем послуг або Сайту.

7.2. У випадку визнання недійсною будь-якої частини даної Угоди, інші пункти Угоди залишаються чинними.

7.3. Права та обов'язки Користувача за цією Угодою не можуть бути переуступлені третім особам без письмової згоди BiMedis.

7.4. BiMedis має право переуступити свої права та обов'язки за цим Договором іншій особі без письмової згоди Користувача.

7.5. Суперечки та розбіжності, які можуть виникнути з приводу цієї Угоди, вирішуються сторонами шляхом переговорів, а в разі недосягнення згоди - в судовому порядку.

7.6. У всіх випадках, не обумовлених і не передбачених цією Угодою, сторони повинні керуватися чинним законодавством України.


 
РЕЄСТРАЦІЯ ПОКУПЦЯ
  • УВІЙТИ
  • ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ
Забули пароль?
ВІДНОВЛЕННЯ ПАРОЛЮ
Пошта введена невірно
Ваш номер телефону
США
Заповніть поле
США
Заповніть поле