• >
  • Чорний список

Чорний список

Чорний список - це база заблокованих компаній, які були помічені в недобросовісній діяльності. Мета блек-листів - захистити користувачів від підозрілих email-розсилок та співпраці з такими компаніями
Ця людина Іван - шахрай, він тільки що обдурив мене на 54 000 доларів. Він збрехав мені, що у нього є апарати на складі і він вишле їх через 2-3 дні, коли він отримав гроші, то відразу почав розповідати мені історії, що машини їдуть з Техасу в Майамі. Він продовжував брехати, що я заберу апарати через 2-3 дні, поки не минуло вже більше 40 днів. Нарешті він досяг кінця своєї брехні і перестав відповідати на мої листи. Будь ласка, я прошу Бімедіс видалити цього продавця з цього сайту, тому що він шахрай. Я їздив шукати його офіс в Маямі. А Іван не має офісу, він використовує стару квартиру, в якій раніше жив, як свою адресу, але він звідти більше не виїжджає, і це була не його квартира, тому він все ще використовує її, оскільки знає, що його ніхто не знайде. Зараз я розшукую його з поліцією в Маямі і всюди. Ніколи нічого не купуйте у цього продавця!
США
Польща
Вони вкрали наш сайт і просто змінили назву компанії. Бережіться, це шахраї!
Угорщина
Клініка Migra Imagen з філіями в Пічілему і Літуече (www.migraimagen.cl), є діагностичним медичним центром з 3-річним стажем. Ми - нова клініка, що перебуває в постійному технологічному розвитку, яка, у зв'язку з потребою пацієнтів, вирішила придбати сканер (комп'ютерний томограф), дуже дороге обладнання в нашій країні, що змусило нас здійснити купівлю за кордоном. після проведення різних котирувань ми вийшли на наступного постачальника (https://bimedis. com/user/seran-ganesan-79718), з яким ми зв'язалися і досягли угоди про купівлю, додаю розцінки та умови оплати, з його менеджером SERAN GANESAN. Через Whatsapp ми досягли угоди про переказ 70% від загальної вартості обладнання USD 58,076, перевівши на сьогоднішній день USD 40,900, залишивши непогашений залишок у 30%, який буде анульовано після встановлення його в нашій клініці, додаю квитанції про переказ. На жаль, на сьогоднішній день минуло вже 10 місяців, а ми так і не отримали відповіді про постачання обладнання. Серан все ще підтримує з нами контакт, вказуючи, що він оновить інформацію, але ми чекали тривалий час і вирішили вжити заходів, щоб повернути гроші, оскільки він не виконав те, що було обумовлено, не надавши нам жодних пояснень з приводу проблеми.
Індія
США