SIPA Diagnostic

   SIPA Diagnostic спеціалізується на розробці та виробництві медичних приладів і діагностичних систем. Хоча компанія була заснована 2022 року, наші інженери та біологи вже 30 років працюють у галузі автоматизації та технологічного обладнання під керівництвом SIPA Group. Таке поєднання досвіду та знань дає змогу створювати інноваційне обладнання для медичних центрів по всьому світу.

   Основний напрямок SIPA Diagnostic - це забезпечення лабораторій реактивами та аналізаторами для імуноаналізу та клінічної хімії. Крім цього, компанія виробляє калібратори, системи автоматизації лабораторних процесів та інструменти для мікробіологічних досліджень. Це високотехнологічне обладнання дає можливість пацієнтам отримувати точні результати діагностики в найкоротший термін.

   Наша компанія має власний відділ розробки, який займається проєктуванням і виробництвом деталей для медичного обладнання. Завдяки цьому SIPA Diagnostic знаходить індивідуальне рішення для кожного клієнта і впроваджує відповідні інноваційні рішення. Відносини з дистриб'юторами дає нам змогу надавати надійне сервісне обслуговування по всьому світу. Крім технічної підтримки та калібрування, до нього також входить навчання персоналу.

Наші цілі

Сприяти економічно стійкому розвитку клінічних лабораторій.

   Економічно стійкі лабораторії - ефективні, конкурентоспроможні, екологічні, прибуткові та працюють в інтересах своїх пацієнтів. Саме до такого розвитку галузі прагне SIPA Diagnostic. Високотехнологічне та інноваційне обладнання в рази збільшує ефективність медичних закладів, лабораторій та діагностичних центрів. Автоматизація процесів підвищує швидкість досліджень і точність їхніх результатів. Як результат: збільшення кількості пацієнтів, зниження витрат на персонал і зменшення ймовірності помилок.

Прагнути до інновацій і нових технологій.

   Можна йти в ногу з часом, а ми прагнемо випередити його. Саме нові технології дадуть нам змогу підвищити якість діагностики та лікування. Гнучкість розробки в поєднанні з різноманітними технологіями та накопиченими знаннями допомагають постійно йти вперед. Наша компанія вже представила інноваційний продукт - діагностичну систему SIPA Q-Covid-PCR. Вона дає змогу швидко і точно визначати наявність вірусу SARS-CoV-2 у великій кількості зразків одночасно. Це тільки перший крок до створення медичного обладнання майбутнього.

Просувати соціальну відповідальність.

   SIPA Diagnostic сприяє поліпшенню здоров'я і благополуччя пацієнтів по всьому світу. Розробляючи обладнання, ми постійно працюємо над поліпшенням точності та швидкості діагностики, а головне - розширенням спектра дії на більшу кількість захворювань. Своєчасний і правильний діагноз підвищує успішність лікування пацієнта на 70%. Крім того, ми хочемо на власному прикладі показати компаніям ефективність проведення благодійних акцій і підтримки проєктів, спрямованих на боротьбу із захворюваннями та поліпшенням медичного обслуговування.

Пропонувати екологічно стійкі рішення.

   Ми несемо відповідальність за своє сьогодення та майбутнє. Саме тому наша компанія прагне впроваджувати екологічно стійкі рішення при розробці та виробництві обладнання. Ми використовуємо технології, що дають змогу суттєво знизити кількість відходів і викидів шкідливих речовин в атмосферу. Всі наші прилади розробляються з використанням енергоефективних систем, що скорочують викиди СО2. SIPA Diagnostic завжди відкриті для співпраці з компаніями та організаціями, що вивчають галузі екології та стійкого розвитку.