Покупці всього світу довіряють компанії Hilditch Group Europe

Сфера діяльності: аукціони медичного обладнання та управління активами

 

Компанія Hilditch Group спеціалізується на проведенні аукціонів медичного обладнання в Європі та проводить близько 30 незалежних аукціонів, продаючи понад 2000 позицій високоякісних вживаних та демонстраційних товарів, кожного місяця. З 1990 року компанія Hilditch Group займає найавторитетнішу позицію на ринку перепродажу медичного обладнання для Національної служби охорони здоров’я та приватного сектору охорони здоров’я Великобританії. Завдяки майже 30-річному досвіду перепродажу та розповсюдження біомедичних апаратів, компанія Hilditch Group створила власну потужну базу знань та надає ефективні професійні послуги, працюючи з максимальною віддачею для своїх клієнтів. 

 

Компанія Hilditch Group має свої представництва у Франції, Німеччини, Іспанії, Португалії та Великобританії. Щоб дізнатися, як Hilditch Group може допомогти вам продати вживане медичне обладнання, зверніться до спеціального представника у вашій країні

Довірені постачальники компанії Hilditch Group охоплюють увесь спектр послуг на європейському ринку медичного обладнання для закладів охорони здоров’я. Товари для продажу на аукціонах надходять за результатами процедур з ліквідації приватних медичних установ через неплатоспроможність, закриття лікарень, викупу власних старих товарів виробниками та лізинговими компаніями. Крім того, виробники медичного обладнання постачають свої демонстраційні товари. На щомісячних аукціонах ви знайдете широкий асортимент медичного обладнання, серед якого присутнє й те, яке відповідає вашим вимогам. Системи візуалізації, обладнання операційних кімнат, магнітно-резонансні апарати, операційні мікроскопи, медичні пристрої різного розміру та для будь-якого застосування — усе це можна купити та продати через спеціалізовані аукціони медичного обладнання, що проводяться компанією Hilditch Group.

 

Завдяки досконалим можливостям оцінки товару, компанія Hilditch Group точно прогнозує вартість перепродажу обладнання та виторг від реалізації медичних активів, дозволяючи організаціям робити усвідомлений вибір. Тривала діяльність компанії Hilditch Group на ринку базується на довірі наших клієнтів. Зі свого боку компанія Hilditch Group високо цінує ділові відносини зі своїми чисельними клієнтами, що робить її надійним фахівцем з проведення аукціонів медичного обладнання у Великобританії.

 

Відвідайте нашу сторінку на сайті Бімедіс, щоб дізнатися, як ми можемо допомогти вам перепродати вживане медичне обладнання.

01.10.2019
ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР
  РЕЄСТРАЦІЯ ПОКУПЦЯ
  • УВІЙТИ
  • ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ
  Забули пароль?
  ВІДНОВЛЕННЯ ПАРОЛЮ
  Пошта введена невірно
  Ваш номер телефону
  США
  Заповніть поле
  США
  Заповніть поле