Категорії новин   -   Загальна медицина   -  Загальна медицина

Easy Access International - Лабораторне Діагностичне обладнання

Компанія Easy Access Internationalпрацює на ринку вже понад 10 років та, користуючись своїм досвідом і знаннями у сфері діагностичних лабораторних інструментів, постачає своє обладнання через мережу партнерів по всьому світу.

Easy Access International - Лабораторне Діагностичне обладнання

Чому наші клієнти нам довіряють?

Наші діагностичні прилади спроектовані, розроблені та виготовлені на наших підприємствах в Китаї з використанням досвіду та професійних навичок італійських інженерів. Ми постійно шукаємо найсучасніші інноваційні технологічні рішення, використовуючи систему самонавчання співробітників компанії. Крім того, продукція компанії EasyAccessInternational відповідає найвищим міжнародним стандартам, що гарантується маркуванням ЄС ISO9001-ISO13485.

Easy Access International - Лабораторне Діагностичне обладнання

Чому вигідно мати такого партнера, як Easy Access International

Ми отримуємо всі компоненти від підібраних і надійних постачальників та проводимо строгий контроль якості компонентів під час виробництва та остаточного монтажу обладнання. Завдяки цьому, наша продукція відповідає європейським стандартам якості та ми виробляємо ідеальні інструменти за конкурентними цінами, попри те, що наші  виробничі потужності знаходиться в Китаї. Наша служба післяпродажного обслуговування гарантує негайну підтримку протягом 12 годин з часу отримання повідомлення. Проте, терміни виконання гарантійних зобов’язань можуть різнитися залежно від країни перебування продукції. Наші партнери можуть покластися на наш багатомовний персонал сервісного центру. Ми спілкуємося англійською, італійською та китайською мовами.

 

Аутсорсинг і цілісність

Оскільки ми постійно шукаємо нових партнерів, наші виробничі зв’язки інтегрують представників різних культур, які додають цінності нашій продукції завдяки їхньому унікальному досвіду, знанням та навичкам.  Усі наші співробітники та виробничі партнери самовіддано працюють, як одна велика родина, над створенням приладів у компанії Easy Access International.

 

Наша основна продукція

Ми виробляємо такі стандартні інструменти:

Наші завдання

Ми ефективно допомагаємо лікарням, клінікам і лабораторіям у їх важливій справі та забезпечуємо їх безпечну та спокійну щоденну роботу. Усі, без винятку, лікувальні заклади можуть бути впевнені у надійності та серйозності компанії Easy Access International.

Ми допомагаємо медичному персоналу, забезпечуючи медичні заклади спеціально розробленими та зручними для користувачів інструментами.

Наша компанія гарантує постійну та надійну підтримку користувачів через мережу місцевих сервісних відділень в Азії, Європі та Африці.

Ми намагаємось допомагати нашим дистриб’юторам отримувати хороші доходи.

 

Дилери/дистриб'ютори

Щоб розширити нашу клієнтську базу та задовольнити потреби в нашій продукції в Азії, Європі та Африці, ми відкриті до нових пропозицій співпраці від дилерів та дистриб’юторів у перелічених регіонах. Ми також готові постачати повний спектр нашої продукції виробникам комплектного обладнання (ОЕМ). Якщо ви зацікавлені у співпраці, будь ласка, звертайтеся безпосередньо до нас. Ми будемо раді надати вам всю необхідну підтримку.

27.06.2019
ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР
  Morgan Sbabo 13 Березень 2020, 09:11:25
  Google переклад
  In this difficult moment for Italy due to the coronavirus, Easy Access International is proud to contribute with our Italian partner to the donation of n. 3 Ventilators Spiritum 1600 and n.2 Ventilators Spiritum 1100 destined for the hospital in the province of Asti. A small gesture that we hope will help to fight this pandemic that is affecting our beautiful Italy.

  У цей важкий для Італії час внаслідок коронавірусу, компанія Easy Access International рада зробити свій внесок у вигляді пожертвування нашому італійському партерові 3-х вентиляторів Spiritum 1600 и 2-х Spiritum 1100. Ветиляроти призначені для лікарні у провінції Асті. Ми сподіваємось, що цей маленький жест допоможе боротися з пандемією, від якої страждає наша чарівна Італія.

  РЕЄСТРАЦІЯ ПОКУПЦЯ
  • УВІЙТИ
  • ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ
  Забули пароль?
  ВІДНОВЛЕННЯ ПАРОЛЮ
  Пошта введена невірно
  Ваш номер телефону
  США
  Заповніть поле
  США
  Заповніть поле