Категорії новин   -   Косметологія   -  Косметологія

Innovation Iplaser - відмінність системи від інших косметологічних апаратів для видалення волосся

Відмінність системи від інших косметологічних апаратів для видалення волосся

 

 

Видалення небажаної рослинності без болю і негативних наслідків.

Утопія, - скажете Ви! Але компанія Innovatione перетворила бажане на реальність. Інноваційна система IPLASER стала успіхом на ринку лазерної косметології. В її основі стоїть 1S PRO (рукоятка лазера), яка видає три імпульси, як наслідок пацієнт не відчуває біль при процедурі, на відміну від інших лазерів, які мають статичний принцип дії.

 

IPLASER ефективно впливає на меланін (пігмент, який зраджує колір волосу) за принципом роботи діодного і олександритового лазера, і на білок (позбавляє живлення волоска). Довжина його хвилі становить від 755 до 1064 нм. а в основі закладено натуральне сапфіровоне скло.

1S PRO буде корисний у застосуванні навіть на шостому фототип шкіри. Відтепер темна або засмагла шкіра не є протипоказанням для лазерної епіляції. Навіть снаймаглявіші дівчата можуть насолодитися перевагою лазерної епіляції.І не варто хвилюватися, що можна отримати опік лазером під час епіляції, якщо дотримуватися інструкції застосування, то максимальний негативний вплив виявиться легке почервоніння, яке незабаром пройде.

Оскільки немає строгих нормативних визначень епіляції, як медичної або побутової послуги, єдиним нормативним документом, який би регулював медичний характер впливу Лазара, залишився сертифікат відповідності.

 

IPLASER зареєстрований в Росії, як електричний прилад для видалення волосся, відповідно для використання такого приладу не потрібна медична ліцензія. 1S PRO - став першим в Росії лазер, який отримав не медичний сертифікат відповідності.

 


 

Для бажаючих купити апарат для лазерної епіляції буде корисно знати, що система IPLASER з кожним роком вдосконалюється. У 2019 виробники обіцяють абсолютно новий дизайн рукоятки, також зміни плануються і в системі охолодження. Найцікавіше, це те що зміни сумісні з попередніми моделями. Коли клієнт звернеться з проханням заміни рукоятки, йому буде надана вдосконалена рукоятка.


 

Компанія Innovatione не стежить за тенденціями в світі лазерної косметології, а створює їх, тому їх система IPLASER залишається на першому місці в світі лазерної епіляції.

Наталія Акерман, компанія BiMedis

16.01.2019
ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР
  РЕЄСТРАЦІЯ ПОКУПЦЯ
  • УВІЙТИ
  • ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ
  Забули пароль?
  ВІДНОВЛЕННЯ ПАРОЛЮ
  Пошта введена невірно
  Ваш номер телефону
  США
  Заповніть поле
  США
  Заповніть поле