Категорії новин   -   Ультразвук   -  Ультразвук

iQ Butterfly -кишеньковий УЗД апарат для Iphone

 

Проблема наявності якісного діагностичного обладнання в селах або містах розташованих далеко в глибинках веде за собою наслідки пізньої діагностики хвороб. Як результат отримання відповідного лікування відбувається пізно.

Але цю проблему можна легко вирішити з виходом портативного апарату УЗД від Butterfly Network під назвою iQ.

 iQ Butterfly -кишеньковий УЗД апарат для Iphone

Кишеньковий УЗД апарат від Butterfly

За зовнішнім виглядом Butterfly Network більше схожий на пристрій для стрижки. Інновацією розробників стала інтеграція ємнісного перетворювача в чіп. 9 тисяч каналів поміщаються в одному чіпі, які отримують і посилають ультразвукові хвилі і передають їх вже у вигляді тривимірного зображення на смартфон.

Він легко поміщається в долоні і може працювати за умови наявності всього двох речей: смартфона і підключення до інтернету. Але і це ще не все, УЗД апарат оснащений штучним інтелектом і додатковою реальністю.

Вартість апарату УЗДстартує від 15 тис. доларів, вартість iQ - 2 тис. доларів.

 

Для початку таким пристроєм бутудь користуватися кваліфіковані лікарі, але творці апарату впевнені, що з часом провести УЗД обстеження зможе будь-який фельдшер і навіть сам пацієнт не виходячи зі свого будинку. Дані обстеження зі смартфона відправляються в хмарне сховище і зображення може аналізувати фахівець.

Наталія Акерман, Компанія BiMedis

14.12.2018
ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР
  РЕЄСТРАЦІЯ ПОКУПЦЯ
  • УВІЙТИ
  • ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ
  Забули пароль?
  ВІДНОВЛЕННЯ ПАРОЛЮ
  Пошта введена невірно
  Ваш номер телефону
  США
  Заповніть поле
  США
  Заповніть поле