Найкращі апарати для УЗД судин на ринку вживаного обладнання

Які апарати для УЗД судин є найкращими на ринку вживаного медичного обладнання?

Як правило, УЗД судин це лише одна з функцій, для яких використовується апарат.

І, звичайно, деякі апарати мають кращий функціонал порівняно з іншими.

Нижче перелічені апарати, рекомендовані нами, якщо УЗД судин є основним пріоритетом для вас.

Найкращі апарати для УЗД судин

Представляємо вам ультразвукові сканери, що найкраще підходять для обстежень судин. Вони доступні на ринку вживаного обладнання. Сподіваємось, цей перелік стане вам у пригоді наступного разу, коли ви шукатимете апарат для УЗД судин.

Найменування сканерів наступні:

  • iU22, Epiq 5, та Epiq 7 від Philips;
  • Acuson S3000, S2000, та S1000 від Siemens;
  • Logiq E9 та Logiq S8 від GE;
  • Aplio 500, 400, та 300 від Canon Medical.

Жоден з брендів медичного обладнання преміум класу не має чіткої переваги на ринку ультразвукових апаратів. Отже, вибір залежить від того, який інтерфейс та принцип роботи подобається вам більше.

Різниця між ультразвуковими сканерами полягає в тому, що певні моделі пристосовані лише для серцево-судинних обстежень, в той час як інші є багатофункціональними, тобто придатними також для інших типів обстежень.

Загалом, всі апарати для УЗД судин преміум класу мають високу якість 2D зображень (висока роздільність і чутливість, висока глибина проникнення), що допомагає діагностувати складні клінічні випадки.

Найкращі апарати для УЗД судин марки Philips

Найкращими УЗД сканерами для обстежень судин марки Philips є Epiq 7, Epiq 5 та iU22.

По-перше, Epiq 7 є наступним поколінням сканерів після iE33 I iU22 і презентує передову технологію xMATRIX.

Цей сканер дав новий поштовх апаратам для УЗД судин. Він презентує безкомпромісний рівень клінічних функціональних характеристик і відповідає вимогам найскладніших сучасних обстежень.

У Philips заявляють, що ця система має найпотужнішу архітектуру серед усіх, що коли-небудь використовувались в апаратах для УЗД судин. Це архітектура візуалізації nSIGHT, що презентує абсолютно новий підхід до створення ультразвукових зображень.

Щодо технології xMATRIX, то це новітня технологія, що використовує універсальні ультразвукові перетворювачі.

Epiq 5 є новим поколінням iU22. Як і Epiq 7, це відмінний сканер з архітектурою візуалізації nSIGHT.

Чим він відрізняється від Epiq 7?

Він не має технології xMATRIX, а тому Epiq 5 зазвичай на 10 тисяч євро дешевший за Epiq 7.

І, наостанок, ще один чудовий апарат для УЗД судин від Philips – iU22.

Не зважаючи на те, що Epiq5 та Epiq 7 перевершили iU22, цей сканер високо цінується хоча б тому, що ціна на пізніші моделі iU22 падає.

Так, Epiq 7 i 5 пропонують вищу продуктивність та якість зображень. Проте, iU22 має краще співвідношення ціна-продуктивність і, якщо вам не потрібна найновіша технологія, то цей сканер саме для вас.

Найкращі апарати для УЗД судин марки Siemens

Щодо Siemens, то найкращі апарати для УЗД судин належать до серії Acuson S. Сюди входять Acuson S1000, S2000 та S3000.

Найбільш доступним сканером з серії є Acuson S1000. Це ультразвуковий апарат простої комплектації, який легко впорається з обстеженням судин та рядом інших.

Який сканер з серії є найбільш популярним? Acuson S2000!

Цей сканер можна настроїти для різних видів обстежень, включно з гінекологічними, обстеженнями судин, органів черевної порожнини і т.д.

Найновішим сканером в серії Acuson S є S3000. Це система преміум класу, що пропонує новітні технологічні рішення.

Всі ультразвукові сканери з серії S надають зображення високої якості. До того ж, їхні смарт-технології та принцип роботи дозволять вам впевнено задовільнити щоденні потреби у візуалізації.

Щодо обстеження судин, то продуктивність всіх апаратів серії на однаковому рівні. Отже, якщо ваш бюджет обмежений і у вас немає потреби у передових функціях, які пропонує S3000, вам цілком вистачить Acuson S1000 або S2000.

Найкращі апарати для УЗД судин марки GE

Найкращими апаратами для УЗД судин марки GE є Logiq E9 і Logiq S8.

По-перше, Logiq E9 це ультразвуковий апарат преміум класу, схожий за функціями до iE33 I Epiq 7 від Philips. Проте, він більш придатний для загальної візуалізації.

Він має менше варіантів матричних та монокристалічних датчиків, проте, якщо ви звикли до принципу роботи апаратів GE, з Logiq E9 ви отримаєте аналогічну продуктивність.

Наступний сканер від GE, який ми рекомендуємо, це Logiq S8. Цей високотехнологічний ультразвуковий сканер пропонує чудову якість зображень судин, майже як Logiq E9 преміум класу. Проте, він значно менший і легший за Logiq E9, а тому, якщо у вашому приміщенні простір обмежений, Logiq S8 буде оптимальним варіантом.

Найкращі апарати для УЗД судин від Canon

А як щодо Canon Medical (колишній Toshiba)?

Найкращими УЗД апаратами для обстежень судин від цієї марки є Aplio 300, 400 i 500, що належать до серії Aplio.

Aplio 300 є доступною версією високотехнологічних сканерів Canon Medical.

Aplio 400 є універсальним сканером з більшою кількістю функцій. З цим сканером ви можете бути впевненими, що кожне обстеження матиме оптимальний результат.

Aplio 500 презентує найкращі технології Canon, серед них еластографія ShearWare, швидка 3D/4D візуалізація, функція мультимодального співставлення SmartFusion, функція кількісного аналізу ехоструктури, автоматизована робота та інші високотехнологічні функції.

Цей сканер був розроблений для передових обстежень. Проте, багато з його функцій не використовуються для звичайної візуалізації. Зазвичай, цей апарат можна побачити в передових центрах УЗД або в лікарнях вище середнього рівня.

Якою є найкраща характеристика апаратів серії Aplio?

Це ергономічний дизайн, простота в користуванні та інтерфейс користувача, який можна налаштувати відповідно до потреб.

Загалом, всі вищезазначені сканери надають зображення високої якості, проте Aplio 500 дасть вам найкращий результат, завдяки своїм передовим функціям. Проте, будьте готовими заплатити вищу ціну.

Висновок

Як зазначено вище, є декілька ультразвукових апаратів, які чудово підходять для обстежень судин. Кожен з брендів преміум класу пропонує як мінімум два відмінних варіанти.

Тепер ви знаєте, з чого вибирати.

Надіємось, прочитавши цей блог, ви краще розумієте, які сканери є найкращими і найбільше відповідають вашим потребам. Якщо апарат для УЗД судин є найдорожчим, це не означає, що він найбільше підходить саме для вашої практики.

Якщо вам потрібні датчики, ми можемо допомогти і з цим. Загляньте в наш інтернет-магазин і напишіть нам, щоб уточнити наявність продукту, що вам потрібен.

Будь ласка, зверніть увагу, що інтернет-магазин поки що містить інформацію не про всі датчики.

LBN Medical