PENTAX Medical випустили новий DEC Duodensocope

Розробник ендоскопічних продуктів PENTAX Medical отримав позначку CE для свого дуоденоскопа з одноразовою підйомною кришкою (DEC). Знижуючи час для підготовки і переробки інструменту, дане обладнання являє собою ідеальне рішення для профілактики інфекцій.

Компанія PENTAX Medical є одним з лідерів світового ринку в області виробництва високоточних ендоскопів. Нещодавно вона представила світу свій новий винахід - DEC дуоденоскоп. Цей інноваційний продукт не тільки забезпечує надійну терапевтичну ефективність, але і являє собою проривне рішення для профілактики інфекції та підвищення ефективності переробки.

Інновація від PENTAX Medical

Новий DEC дуоденоскоп (Video Duodenoscope ED34-i10T2) був вперше представлений на Конгресі EUS ENDO 28-29 вересня 2017 року в Марселі.

Завдяки інноваційній технології PENTAX Medical в дуоденоскопі DEC вперше з'єдналися сучасні можливості очищення для профілактики інфекції, використання переваг високої якості зображення (HD +) і висока результативність при проведенні ендоскопічних процедур. Інструмент являє собою революційне рішення для ендоскопічної ретроградної холангіопанкреатографії (ERCP), використовуваної для діагностики і терапії.

Для PENTAX безпека пацієнтів і гігієна є першочерговими орієнтирами при розробці апарату і його дизайну. Тому в новому приладі зроблений особливий акцент на підтримання профілактики інфекції та зменшення ризику перехресного зараження.

Особливості нового дуоденоскопа

Стерильний дистальний одноразовий ковпачок DEC унікальний на ринку. Ця новаторська функція усуває необхідність в одноразових ендоскопічних приладах, і пов'язана з профілактикою інфекцій, які можуть бути спровоковані неадекватним очищенням і дезінфекцією.

Завдяки поліпшеному дизайну дистального кінця дуоденоскопа DEC критичні поверхні інструменту можна легко очистити за допомогою щітки. Ця оптимізація і одноразова концепція допомагають скоротити час підготовки, переробки, а також фінансові витрати.

Переваги у використанні

Дуоденоскоп DEC є гарантією надійної терапії. Як при ERCP-оглядах та й при ERCP-терапії ви отримуєте унікальну, чудову якість зображення HD +. У поєднанні з i-scan і i-scan OE він забезпечує детальний огляд структур слизової оболонки, який, в свою чергу, сприяє виявленню та оцінці пошкоджень.

Покращена форма важеля Альбарран і ергономічний дизайн нового дуоденоскопа полегшують канюлювання при проведенні ERCP-процедур і точне, регульоване позиціонування використовуваних інструментів.

Одноразова підйомна кришка легко натягається і знімається, що і робить сам апарат більш ефективним, ніж попередні моделі.

Причини, за якими варто вибрати саме цю новинку:

  • поєднує високоякісну візуалізацію, терапевтичну працездатність з унікальними функціями безпеки пацієнта;
  • максимально знижує ризик перехресного зараження та інфекції;
  • спрощує процедури обробки;
  • допомагає підвищити продуктивність лікування;
  • має чудову якість зображення;
  • знижує витрати;
  • має зручну форму, яка полегшує роботу.

BiMedis пропонує широкий асортимент відеодуоденоскопів за доступними цінами. Ви можете купити як новий прилад, так і відновлене обладнання з гарантією. Сервіс об'єднує продавців з усього світу, - кожен бажаючий може розмістити рекламне оголошення, пройшовши просту процедуру реєстрації.