Категорії новин   -   Рентген/Мамографія   -  Рентген/Мамографія

Hologic представив нову систему для мамографії SmartCurve

Рак молочної залози - одне з найбільш частих злоякісних новоутворень жіночої половини населення. Саме тому вчасно проведені скринінг і діагностика даного захворювання є надзвичайно важливими. Зробити це можна завдяки мамографії - методу діагностики захворювань молочної залози, який використовує рентгенівське випромінювання.

Hologic представив нову систему для мамографії SmartCurve

Але, на жаль, більшість жінок повідомляє про нерегулярне проведення даної процедури через неприємні відчуття під час її проходження. Опитування, яке було проведено серед 10 000 жінок, показало, що страх дискомфорту під час дослідження був головною причиною, який спонукав жінок, які ніколи не проходили мамографію, уникнути її. З огляду на ці результати, фахівці компанії Hologic разом з віце-президентом з досліджень і розробок - Трейсі Аккарді, доклали всіх зусиль, щоб забезпечити жінкам комфортну мамографію без болю, не впливаючи на якість зображення.

«Як жінка, я знаю з перших вуст, що дуже часто щорічна мамографія вважається необхідним" злом ". Ми розуміємо критичну роль дослідження в ранньому виявленні раку молочної залози, але ми так само знаємо, яким незручним, а іноді і болючим воно може бути », - сказала Аккарді. «Пов'язане з цим занепокоєння змушує багатьох жінок уникати або відкладати цю процедуру, яка потенційно може врятувати життя. Це ми і вирішили змінити при розробці першої в своєму роді системи SmartCurve ».

Огляд новинки SmartCurve

Hologic представив нову систему для мамографії SmartCurve

 1. Система SmartCurve має запатентовану спеціально вигнуту поверхню, яка повторює форму жіночих грудей, що забезпечує менше защемлення і кращий розподіл сили по всій поверхні грудей.
 2. Також SmartCurve укомплектована алгоритмами обробки зображень, які забезпечать їх чудову якість і точність.
 3. Система SmartCurve в поєднанні з швидкою доступною 3D мамографією робить дослідження Genius ідеальним вибором для жінок, бажаючих отримати якісний і швидкий результат без зайвого дискомфорту.
 4. Система є практичною у використанні і забезпечує можливість розміщення жінок з різними розмірами грудей і, крім цього, з'явилася можливість використовувати подушечку для грудей MammoPad Hologic для ще більшого комфорту.

У нещодавно проведеному клінічному дослідженні, порівнювали систему стабілізації грудей SmartCurve з традиційним плоским стисненням лопаток. Результати показали, що система SmartCurve збільшила комфорт у 93% жінок. Крім того, 95 відсотків опитаних жінок рекомендують дану систему серед всього обладнання, яке використовують під час подібних досліджень.

Розробники впевнені, що поєднання системи SmartCurve разом з дослідженням Genius забезпечить чудовий результат. Тест Genius від Hologic - це інновація, яка гарантує більш ймовірне виявлення інвазивних ракових пухлин молочної залози в порівнянні з 2D мамографією.

Hologic представив нову систему для мамографії SmartCurve

«Hologic є світовим лідером в області скринінгу раку молочної залози, тому бере відповідальність за розробку апаратів, які забезпечують оптимальну задоволеність пацієнтів, не жертвуючи клінічною ефективністю», - сказав Піт Валенті, президент підрозділу Hologic. «Ми дуже раді представити нову систему SmartCurve, яка при використанні разом з Genius є першою і єдиною системою 3D-мамографії, що забезпечує більш зручну і точну мамографію в порівнянні з 2Д - аналогами. Зміна продукту є ще одним прикладом нашої відданості інноваціям, розробленим для задоволення потреб наших клієнтів та їх пацієнтів ».

Діана Балог, лікар, Компанія Bimedis

16.05.2018
ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР
  РЕЄСТРАЦІЯ ПОКУПЦЯ
  • УВІЙТИ
  • ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ
  Забули пароль?
  ВІДНОВЛЕННЯ ПАРОЛЮ
  Пошта введена невірно
  Ваш номер телефону
  США
  Заповніть поле
  США
  Заповніть поле