Категорії новин   -   Ендоскопія   -  Ендоскопія
May 21, 2018 https://bimedis.net/latest-news/browse/652/verathon-vipuskae-noviy-portativniy-videolaringoskop

Новинка від американської компанії Verathon Medical - кишеньковий відеоларингоскоп GlideScope Go, що дозволяє в будь-якому місці проаналізувати стан дихальних шляхів пацієнта. Це дає можливість надавати першу допомогу в надзвичайних ситуаціях, не чекаючи приїзду швидкої.

Verathon випускає новий портативний відеоларингоскоп

Новинка від американської компанії Verathon Medical - кишеньковий відеоларингоскоп GlideScope Go, що дозволяє в будь-якому місці проаналізувати стан дихальних шляхів пацієнта. Це дає можливість надавати першу допомогу в надзвичайних ситуаціях, не чекаючи приїзду швидкої. Головною перевагою апарату є змінні наконечники (лопаті), які підбираються залежно від віку пацієнта, даючи можливість обстежити як дорослих, так і дітей.

Дуже часто, в надзвичайних ситуаціях, коли пацієнту потрібна невідкладна медична допомога, вона не може бути надана через відсутність пристроїв для огляду окремих органів. Але від сьогоднішнього дня, ця проблема вже вирішена. Американська корпорація Verathon Medical представила світу абсолютно новий пристрій - портативний відеоларингоскоп.

Verathon випускає новий портативний відеоларингоскоп

Область використання цифрового відеоларингоскопу

Цифровий відеоларингоскоп GlideScope Go - це дуже простий і компактний пристрій, який можна завжди носити з собою на спортивні змагання, виїзди в зони надзвичайних ситуацій, на місця аварій або просто в лікарнях, як підручний інструменту для огляду та інтубації дихальних шляхів.

Новинка може бути використана для всіх пацієнтів, включаючи дітей і новонароджених. Її головне завдання - забезпечення прохідності верхньої дихальної трубки. Система дуже проста у використанні і значно спрощує процес огляду дихальних шляхів як в лікарні, так і за її межами. Її перевага полягає в тому, що кишеньковий відеоларингоскоп можна завжди носити з собою для надання першої допомоги в будь-якій ситуації до приїзду машини швидкої допомоги.

Основні характеристики пристрою

Компанія Verathon створила перший компактний відеоларингоскоп і забезпечила йому ряд наступних параметрів:

  • кольоровий дисплей, розміром 3,5 дюйма з покриттям антивідблиску, що дозволяє працювати в будь-яких умовах, навіть при попаданні на екран прямих сонячних променів;
  • потужна батарея з ресурсом до 100 хвилин повноцінного використання;
  • перезарядка батареї протягом 2 годин.

Перевагою цього апарату є можливість його миття - навіть при повному зануренні у воду працездатність пристрою не знижується. Завдяки цьому процес його чищення такий, як і у більшості ендоскопів.

Verathon випускає новий портативний відеоларингоскоп

Для зарядки в комплекті йде кабель, що підключається до розетки, міні-диск, для запису відеоогляду, одноразові наконечники для пацієнтів різного віку. Використання сучасних технологій забезпечує високу роздільну здатність зображень, завдяки можливості управління освітленням.

Також огляд роботи апарату GlideScope Go підтвердив, що відеолрингоскоп гарантує чітке зображення дихальних шляхів, а одноразові наконечники запобігають потраплянню в них інфекції і їх забруднення в загальному.

Олег Волобуєв, лікар, компанія Bimedis

09.05.2018
ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР