Категорії новин   -   Косметологія   -  Косметологія

Лазерна система Zerona - надтехнології майбутнього для неінвазивної корекції фігури

На сьогоднішній день, проблема зайвих сантиметрів і проблема целюліту стоять дуже гостро, і борються з нею як жінки, так і чоловіки. Багато апаратів розроблено для боротьби з даними естетичними проблемами. Як правило, на практиці дані процедури або малоефективні або мають ряд побічних ефектів.

Лазерний апарат  Zerona Green - це новий щабель на шляху до ідеальних пропорцій фігури з рівною і підтягнутою шкірою. Без болю. Без операції. Без періоду реабілітації.

Лазерна система Zerona - надтехнології майбутнього для неінвазивної корекції фігури

Переваги апарату Zerona Green

Система Zerona Green (довжина хвилі 532нм) - це нова поліпшена версія попередньої моделі Zerona Red (довжина хвилі 635нм). Удосконалення виробництва дозволило збільшити ефективність лікування на 25%.

Механізм впливу апарату Zerona являє собою процес фотобіомодуляціі. 6 діодів системи генеруючи хвилі довжиною 532 нм, які не роблять теплового ефекту на тканини і внутрішні органи. Під впливом світла в жировій клітині запускається каскад біохімічних реакцій: активована ліпаза розщеплює внутрішньоклітинний тригліцерид на жирні кислоти і гліцерин, а зростання мітохондріальної активності призводить до утворення тимчасових пор на мембрані клітини. Що дозволяє емульгованому жиру виходити в місце взаємодії основних регуляторних систем (міжклітинний простір). І в подальшому природним чином виділятися з організму за допомогою природного процесу детоксикації - через лімфатичну систему. В результаті відбувається повна руйнація, але не смерть адипоцита.

    Важливо! Вплив лазера Zerona виключає загальну інтоксикацію і шкідливий вплив на печінку, які можуть виникнути при знищенні клітин.

Лазерна система Zerona - надтехнології майбутнього для неінвазивної корекції фігури

Особливості установки Zerona включають в себе:

 • швидкий результат: 9-23 см за два тижні. Без болю, без хірургічного втручання, без періоду реабілітації і ризиків
 • ефективність доведена клінічними випробуваннями (рівня А)
 • сертифікат FDA і реєстраційне посвідчення РФ
 • лікування проводиться на більшій площі проблемної зони (охоплення 516 кв.см.)
 • зручний сенсорний екран із закодованими протоколами лікування
 • одночасна корекція фігури і терапія целюліту.

Комплекс вищезгаданих факторів робить процедуру лазерного ліполізу на апараті Zerona Green - найбільш нешкідливою і ефективною процедурою для корекції фігури і позбавлення від целюліту.

Діана Балог,  лікар, Компанія Bimedis

26.04.2018
ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР
  РЕЄСТРАЦІЯ ПОКУПЦЯ
  • УВІЙТИ
  • ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ
  Забули пароль?
  ВІДНОВЛЕННЯ ПАРОЛЮ
  Пошта введена невірно
  Ваш номер телефону
  США
  Заповніть поле
  США
  Заповніть поле