Категорії новин   -   Ендоскопія   -  Ендоскопія

PROXISURE: новий лапароскопічний пристрій від Ethicon

Компанія Ethicon робить внесок в розвиток технології нанесення швів вже протягом 60 років, і за цей час досягла вражаючих результатів. Про це свідчить остання розробка компанії - пристрій для накладення швів Proxisure. Він має поворотке зап'ястя, вигнуті голки і ендомеханічні нитки. Все це спрощує процес зашивання розрізів, а також спрощує і прискорює процес загоєння і відновлення.

PROXISURE: новий лапароскопічний пристрій від Ethicon

Щодня в світі проводяться операції, при яких робляться розрізи шкіри, і звичайно ж, після цього завжди слідує процес зашивання. У серпні 2017 року, був оголошений випуск абсолютного нового, сучасного апарату від компанії Ethicon.

Особливості пристрою Proxisure

Багато років поспіль, компанія Ethicon займає лідируючі позиції серед компаній, що займаються розробкою техніки для мінімально-інвазивної хірургії. Апарат Proxisure - це повністю вдосконалений лапароскопічний апарат, який оснащений ендомеханічними нитками для швів, а також спеціальними вигнутими голками.

PROXISURE: новий лапароскопічний пристрій від Ethicon

Створюючи нові технології, які роблять процес лікування легшим, швидшим, спрощують догляд за хворими, а також сприяють швидкому їх одужанню, компанія показує свою турботу про сучасне суспільство. Сам апарат є досить універсальним, так як може використовуватися навіть в самих важкодоступних місцях. Використовувати новинку можна в баріатричних, гінекологічних, колоректальних процедурах.

Сучасні технології

Робота цього апарату грунтується на повноцінному наборі сучасних технологій, зібраних в один загальний комплекс - Suturing. Саме ця технологія створює новий стандарт в накладенні швів. Система Suturing Device може маневрувати з допомогою зап'ястя, а вигнута голка полегшує процес зашивання у вузьких важкодоступних місцях. Також зігнутість голки дає лікарям можливість мати повноцінний контроль над нею, знизити ризик втрати і прискорити процес загоєння.

PROXISURE: новий лапароскопічний пристрій від Ethicon

Новий пристрій для накладення швів Proxisure дає наступні переваги при використанні:

 • висока точність при мінімальних маніпуляціях з тканинами;
 • конічна форма голки сприяє плавному входженню в тканини, а це тягне за собою менші больові відчуття, а також менше пошкодження самих тканин;
 • можливість в'язати захищені інтракорпоральні вузли, за допомогою відмінного матеріалу ниток з поліефірним покриттям;
 • легке завантаження картриджа в шов, яке має характерний звук, що дозволяє запобігти неправильному завантаженню.

Огляд роботи продукту підтвердив, що Ethicon продовжує бути лідером на ринку технологій накладення швів. Компанія постійно пропонує нові продукти і рішення, спрямовані на поліпшення роботи хірургів. Саме ці пристрої сприяють не тільки спрощенню роботи лікаря, але і гарантують швидке відновлення і бездоганний результат лікування.

Олег Волобуєв, лікар, компанія Bimedis

24.04.2018
ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР
  РЕЄСТРАЦІЯ ПОКУПЦЯ
  • УВІЙТИ
  • ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ
  Забули пароль?
  ВІДНОВЛЕННЯ ПАРОЛЮ
  Пошта введена невірно
  Ваш номер телефону
  США
  Заповніть поле
  США
  Заповніть поле