Категорії новин   -   Комп'ютерна томографія   -  Комп'ютерна томографія

Hitachi випускають новий CT Supria True64

Комп'ютерна томографія стала невід'ємною і високоінформативною частиною діагностики багатьох захворювань. Саме тому процес КТ-сканування повинен бути комфортним для пацієнта і зручним для роботи лікаря. Всі ці вимоги втілила в життя компанія Hitachi в своїй новинці - КТ сканері Supria True64. Крім того, у вересні 2017 року, компанія Hitachi Healthcare Americas, Inc. оголосила про отримання дозволу на продаж Supria True64 від Управління з санітарного нагляду за якістю харчових продуктів і медикаментів (FDA 510 (k)).

Hitachi випускають новий CT Supria True64

Огляд нового апарату CT Supria True64

КТ сканер Supria True64 є передовою моделлю серед покоління КТ Hitachi Supria compact CT. Він поєднує в собі компактні розміри, універсальність для різних типів досліджень і економічну вигоду. Зазвичай компактні сканери мають максимальну можливість 32-зрізового сканування, але томограф Supria True64 оснащений 64 детекторами з електронними каналами обробки зображень, що забезпечує надзвичайно точну і швидку 64-зрізову візуалізацію всього тіла.

Незважаючи на компактні розміри сканера, компанія Hitachi підкреслює широкі можливості робочого процесу. Піклуючись про пацієнтів, розробники зробили КТ сканер сумісний з програмою XR-29 Smart Dose.

Заощаджуючи кошти власників, розробники створили новий "ЕКО-режим", який знижує використання енергії на 55% в період простою.

Основні характеристики сімейства Supria

 • Зручне позиціонування пацієнта, легкий доступ з широкою апертурою гентрі 750мм.
 • Сканування всього тіла менше ніж 1 секунда за оберт.
 • Рентгенівська трубка з теплоємністю 5MHU і генератор потужністю 48кВт
 • Новітня технологія зниження шуму Hitachi - Iterative Reconstruction Processing (Intelli IP Advanced).
 • Алгоритм 3Д-реконструкції методом CORE, який забезпечує високу якість зображень.
 • Інтегрована в систему технологія зниження дози опромінення ALARA.

Hitachi випускають новий CT Supria True64

"SupriaTrue64 показує прагнення компанії Hitachi забезпечити можливість отримання зображень з підвищеною швидкістю, комфортом і якістю. Пам'ятаючи про напруженість економічного і робочого потоків, що виникають у постачальників КТ, компанія Hitachi ще раз демонструє нашу здатність і зобов'язання забезпечувати більш високий рівень можливостей КТ з економічно вигідною ціною », - зазначив Шелдон Шеффер, віце-президент і генеральний директор MR / CT компанії Hitachi.

Купити КТ-сканер можна скориставшись послугами дошки оголошень BiMedis. Інтуїтивно зрозумілий інтерфейс вбудованої системи пошуку дозволяє підібрати апарат виходячи з особистих переваг і виділеного бюджету. Тут ви можете ознайомитися з широким вибором КТ сканерів, і оглядом новинок радіологічного обладнання кращих виробників з усього світу.

Діана Балог,  лікар, Компанія Bimedis

16.04.2018
ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

  АКТУАЛЬНІ ПРОПОЗИЦІЇ Комп\'ютерна томографія

  РЕЄСТРАЦІЯ ПОКУПЦЯ
  • УВІЙТИ
  • ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ
  Забули пароль?
  ВІДНОВЛЕННЯ ПАРОЛЮ
  Пошта введена невірно
  Ваш номер телефону
  США
  Заповніть поле
  США
  Заповніть поле