Нова система для біопсії молочної залози від Hologic

Компанія Hologic є одним з лідерів по виробництву якісного діагностичного обладнання. Чимало зусиль вкладено в розробку обладнання для контролю здоров'я молочної залози. Компанія забезпечує сучасні медичні центри якісним обладнанням для мамографії.

Для поліпшення робочого процесу і більшого комфорту пацієнта компанія Hologic офіційно запустила продаж в США новинку - систему для біопсії молочної залози Brevera з технологією для візуалізації CorLumina.

Огляд системи для біопсії грудей Brevera

Дана система - це перший в світі інтегрований комплекс, який об'єднав в собі можливість візуалізації в режимі реального часу, вакуумне отримання тканини з наступною розширеною обробкою отриманих зразків.

Систему Brevera можна використовувати для двовимірної (2D) і 3D-біопсії.

Компанія Hologic дає можливість відмовитися від звичної тривалої процедури стереотаксичної біопсії, яка в свою чергу забирала багато часу у лікаря і приносила дискомфорт пацієнтам.

Завдяки системі Brevera, лікарю потрібно буде витратити всього лише кілька секунд для отримання зразків тканини, що дозволяє скоротити час процедури приблизно на 25%, і заощадити більше 10 хвилин на одного пацієнта.

Переваги даного апарату

  1. Оснащення однієї голкою для процедур з апертурою 12 мм або 20 мм, що спрощує впорядкування і управління запасами.
  2. Відсутність необхідності ручного контакту з тканинами забезпечує цілісність отриманих зразків.
  3. Покращення робочого процесу, що призвело до зниження часу процедури і зменшення дискомфорту пацієнта.

Саме для оптимізації робочого процесу була створена CorLumina - технологія для обробки зображень, яка забезпечує автоматизацію процесу збору тканини і відбору її зразків.

Новинка для біопсії грудей Brevera також оснащена зручним інтерфейсом користувача і поліпшеним програмним забезпеченням, а можливість використання бездротового зв'язку і інтеграції PACS, дозволяє зберігати і передавати отримані зображення між іншими пристроями.

Президент відділу Hologic Breast & Skeletal Health Solutions Піт Валенті сказав: "Система Brevera надає клініцистам більше інформації в області догляду за жіночим здоров'ям, що призводить до значної економії коштів і часу, без шкоди для точності діагностичних результатів пацієнта.

Система трансформує процедуру стереотаксической біопсії грудей, і служить ще одним доказом того, що Hologic прагне краще обслуговувати потреби наших клієнтів-лікарів і їх пацієнтів ".

Діана Балог,  лікар, Компанія Bimedis