Категорії новин   -   Ендоскопія   -  Ендоскопія

Pentax оголосили про розробку ультразвукового ендоскопа EG-3270UK

Компанія Пентакс зробила прорив в світі медицини. Тепер за допомогою ультразвукового ехоендоскопа нового покоління можна не тільки виявити рак, але і визначити його стадію, структуру і можливе поширення. Нові технології гарантують високу якість зображення, точність і простоту використання апарату. Робота компанії вже протягом багатьох років спрямована на поліпшення якості медичного обслуговування пацієнтів, і тому черговий продукт компанії відразу вирвався в лідери і перевершив своїх конкурентів за всіма параметрами.

Pentax оголосили про розробку ультразвукового ендоскопа EG-3270UK

Хвороби шлунково-кишкового тракту і легенів зустрічаються дуже часто, особливо в нинішній час. Тому багато сил направляються на розробку засобів для максимально точного їх обстеження, а також сусідніх органів і тканин. Оптимальний апарат для обстеження був розроблений компанією Pentax, і в серпні 2017 року було оголошено новину про його запуск. Чим же цей апарат кращий за всіх попередніх?

Особливості пристрою

Новинка, розроблена компанією Пентакс, це ультразвуковий ендоскоп з назвою Slim Linear. Він дозволяє використовувати новітні технології проектування і візуалізації внутрішніх органів і тканин завдяки використанню найтоншого лінійного ехоендоскопа. Апарат має ряд таких особливостей, в порівнянні із вже існуючими:

 • найтонша вставна трубка;
 • маленький дистальний наконечник;
 • невелика довжина вигину.

Всі ці характеристики дають можливість професійним лікарям-ендоскопістам отримати доступ і візуалізувати всі важкодоступні куточки тіла пацієнта, що дозволяє розширити можливості лікування і знайти підхід до будь-якого пацієнта.

Сучасний УЗ-ендоскоп EG-3270UK гарантує високу точність тонкоголкової аспірації, а також високу якість зображення. Поєднання цих двох можливостей виводить медицину на новий рівень, даючи лікарям можливість виконувати широкий спектр процедур.

Визнання і оцінка

Сучасні технології, які використовуються в представленому УЗД-апараті, дозволяють лікарю максимально точно оцінити стан травного тракту, поставити точний діагноз і призначити необхідне лікування.

Pentax оголосили про розробку ультразвукового ендоскопа EG-3270UK

Науковці з Канади говорять, що цей апарат можна також використовувати для виявлення раку легенів. При цьому його можливості набагато ширші, ніж у інших пристроїв, адже завдяки цьому апарату можна відразу ж оцінити структуру, ступінь поширення та інші характеристики недоброякісного новоутворення. Якість одержаних зображень дозволяє бути впевненим у точності діагнозу на всі 100 відсотків.

Діяльність компанії Pentax спрямована на поліпшення якості медичного обслуговування у всьому світі. Саме тому компанія, вже на протязі багатьох років, займається розробкою прогресивних пристроїв для виявленняпатологій, використовуючи найновіші технології, і гарантуючи на виході не тільки якісний, але і простий у використанні апарат.

Олег Волобуєв, лікар, компанія Bimedis

08.04.2018
ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР
  РЕЄСТРАЦІЯ ПОКУПЦЯ
  • УВІЙТИ
  • ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ
  Забули пароль?
  ВІДНОВЛЕННЯ ПАРОЛЮ
  Пошта введена невірно
  Ваш номер телефону
  США
  Заповніть поле
  США
  Заповніть поле