Категорії новин   -   Загальна медицина   -  Загальна медицина

MyoVista: новий високочутливий ЕКГ від HeartSciences

Американська компанія HeartSciences зробила прорив в світі кардіології, випустивши високочутливий електрокардіограф, який дозволяє визначати наявність у пацієнтів серцево-судинних захворювань на найбільш ранніх стадіях. В основі своєї роботи MyoVista використовує безперервне вейвлет-перетворення, що дозволяє отримувати максимально точні дані з кольорового розподілу серцевої енергії. При цьому для користувача інтерфейс дуже простий та доступний, що дозволяє використовувати систему всім лікарям, без додаткового перенавчання.

У більшості випадків, довголіття людини безпосередньо залежить від стану здоров'я її організму, і в число найважливіших органів, звичайно ж, входить серце. Неправильне функціонування цього органу призводить до загального порушення життєдіяльності людини, а також до виникнення ускладнень в роботі інших органів. Компанія HeartSciences розробила і випустила електрокардіограф нового покоління, що дозволяє на ранніх стадіях виявити проблеми з функціонуванням серця.

MyoVista: новий високочутливий ЕКГ від HeartSciences

Особливості пристрою MyoVista

MyoVista - це пристрій для ЕКГ з підвищеною чутливістю. Цей апарат можна назвати основною потребою для клінік, які борються із серцевою дисфункцією. Огляд продукту американської компанії підтвердив, що чутливість цього апарата становить 78%, а специфічність - 71%, і це тільки середні показники. В окремих випадках вони мали значення 88% і 87% відповідно, що ще в кілька разів підвищувало ймовірність визначення діастолічної дисфункції.

Новинка в світі кардіологічного обладнання відразу зайняла лідерські позиції на ринку, а все завдяки використанню сучасних технологій. Інтерфейс розроблений у вигляді планшета і є максимально простим, зрозумілим та зручним. Такий простий інтерфейс робить навчання мед. персоналу дуже швидким, і дозволяє в короткі терміни виконувати процедуру тестування апарату.

Робота пристрою базується на математичному методі - безперервному вейвлет-перетворенні, який відрізняється від стандартної і відомої нам електрокардіограми. Цей метод дозволяє побачити кольоровий розподіл енергії серця, за допомогою доплерівського радара, який входить до складу MyoVista.

Переваги пристрою

MyoVista: новий високочутливий ЕКГ від HeartSciences

Те, що апарат дозволяє на ранніх стадіях визначити наявність серцево-судинних захворювань і порушень, дає можливість вчасно розпочати лікування та запобігти більш серйозним проблемам і ускладненням. За допомогою MyoVista можна визначити такі хвороби, як:

 • гіпертрофія лівого шлуночка;
 • аортальна недостатність;
 • клапанна недостатність;
 • гіпертонія;
 • діабет;
 • кардіоміопатія;
 • аритмія.

Крім цього, явною перевагою придбання такого пристрою в клініку є висока точність одержуваних даних. При цьому, під час процедури обстеження та вимірювання, як і в звичайному ЕКГ, використовують 12 електродів, які збігаються зі стандартним протоколом вимірювань, не вимагаючи перенавчання персоналу клінік.

Презентація апарату підтвердила науковими фактами його актуальність в області кардіології, оскільки він може в декілька разів знизити потребу в дорогій діагностиці серця.

Олег Волобуєв, лікар, компанія Bimedis

05.04.2018
ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР
  Stanislav Sukhov 20 Квітень 2018, 12:33:14
  Google переклад
  В обычном ЭКГ используется не 12, а 10 электродов. 6 ставится на грудь и 4 на конечности. Сколько же электродов использует MyoVista?

  У звичайному ЕКГ використовується не 12, а 10 електродів. 6 ставиться на груди і 4 на кінцівки. Скільки ж електродів використовують MyoVista?

  РЕЄСТРАЦІЯ ПОКУПЦЯ
  • УВІЙТИ
  • ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ
  Забули пароль?
  ВІДНОВЛЕННЯ ПАРОЛЮ
  Пошта введена невірно
  Ваш номер телефону
  США
  Заповніть поле
  США
  Заповніть поле