Категорії новин   -   Рентген/Мамографія   -  Рентген/Мамографія

Senographe Pristina - нова система для мамографії від GE

Мамографія - це один з найважливіших методів діагностики і скринінгу захворювань молочної залози у жінок. В основі даного виду дослідження лежить рентгенівське випромінювання, тому надзвичайно важливі діагностичні можливості системи для мамографії на якій буде проводитися обстеження.

Senographe Pristina - нова система для мамографії від GE

General Electric безсумнівно є одними з лідерів у виробництві радіологічного обладнання. Влітку 2017 року компанія представила чергову новинку - інноваційну цифрову систему томосинтезу Senographe Pristina, яка забезпечує високу діагностичну точність при низькій дозі опромінення.

Огляд системи для томосинтезу грудей

Senographe Pristina - нова система для мамографії від GE

Система Senographe Pristina є тривимірною (3D) платформою для мамографії (digital breast tomosynthesis (DBT)), яка забезпечує відмінну візуалізацію грудей без збільшення дози опромінення. Томосинтез (об'ємне тривимірне зображення молочної залози) заснований на ітеративному алгоритмі реконструкції з корекцією артефактів кальцифікації ASIRDBT. Він забезпечує отримання зображення поза площиною, що перевершує традиційний алгоритм відфільтрованої зворотньої проекції (FBP). Крім того, конкретний алгоритм розрізання відображає кальцифікацію так, ніби кожне утворення знаходиться в своїй оптимальній площині, що дозволяє лікарям легко зчитувати зображення.

Зручний для пацієнта і технолога

Senographe Pristina - нова система для мамографії від GE

Senographe Pristina була розроблена з урахуванням побажань технологів і виділяється великим комфортом для пацієнтів. До особливостей обладнання відносяться:

 • зручна конструкція з легким позиціонуванням пацієнта;
 • більше простору над опорою для грудей;
 • можливість переміщення головки рентгенівської трубки;
 • закруглені кути на детекторі зменшують дискомфорт пацієнта під рукою;
 • зручні підлокітники замість простих рукояток забезпечать розслаблення; грудних м'язів і правильне розташування тканини грудної залози;
 • інструмент стискання, який дозволить жінкам самостійно відкоригувати ступінь компресії молочної залози.

Апарат готовий до використання протягом декількох хвилин після запуску системи, не вимагаючи складного калібрування. Дуже зручною є можливість перемикання апарату від 2D-мамографії до DBT (digital breast tomosynthesis), що можна зробити лише одним клацанням миші. Важливим для якісної діагностики є можливість вибору одного з шести рівнів контрастності при 2D режимі дослідження.

Senographe Pristina - нова система для мамографії від GE

«Після проведення мамографії на Senographe Pristina, жінки відразу ж помічають приємну різницю: більш швидке і тихе дослідження з великим комфортом і меншими больовими відчуттями під час компресії», - сказала Кеті Шилінг, MD, Регіональна лікарня Бока-Ратон (Флорида, США). «Наша мета полягає в тому, щоб всі наші базові пацієнти мали свою маммограмму, отриману з використанням нової технології. Ми впевнені що революційна система для мамографії від GE допоможе усунути будь-які страхи, пов'язані з дослідженням молочної залози. "

Діана Балог, лікар, Компанія Bimedis

15.11.2017
ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР
  РЕЄСТРАЦІЯ ПОКУПЦЯ
  • УВІЙТИ
  • ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ
  Забули пароль?
  ВІДНОВЛЕННЯ ПАРОЛЮ
  Пошта введена невірно
  Ваш номер телефону
  США
  Заповніть поле
  США
  Заповніть поле