Категорії новин   -   Магнітно-резонансна томографія   -  Магнітно-резонансна томографія
October 22, 2017 https://bimedis.net/latest-news/browse/618/rozrobleniy-pristriy-dlya-odnochasnogo-eeg-i-fmri-pid-chas-mrt-skanuvannya

Розроблений новий самостійний і недорогий пристрій для одночасного бездротового запису як EEG-, так і fMRI-даних під час проведення МРТ-сканування. 

Розроблений пристрій для одночасного EEG і fMRI під час МРТ-сканування.

Розроблений новий самостійний і недорогий пристрій для одночасного бездротового запису як EEG-, так і fMRI-даних під час проведення МРТ-сканування.

Цей прилад дозволить лікарям краще контролювати стан пацієнтів за допомогою реєстрації діагностичних електрофізіологічних сигналів під час проведення магнітно-резонансної томографії (МРТ).

Розроблений пристрій для одночасного EEG і fMRI під час МРТ-сканування.

Нова платформа для для візуалізації

Новинка була створена дослідниками Університету Пердью (West Lafayette, IN, США), Weldon School of Biomedical Engineering. Апарат був представлений на щорічній конференції Міжнародного товариства магнітного резонансу в медицині (ISMRM) в 2017 році.

Інтелектуальна розробка являє собою невеликий пристрій розмірами з монету і може самостійно як запускати так і припиняти запис корисних діагностичних сигналів при МРТ скануванні. Таким чином обладнання може служити платформою, яка поєднує всі види отриманих зображень. Пристрій дозволяє клініцистам записувати, стимулювати і розпізнавати органи людини під час проведення функціональної магнітно-резонансної томографії (fMRI), а також знизити ризики для здоров'я і поліпшити результати зображень.

Безпечний моніторинг стану пацієнтів

Розроблений пристрій для одночасного EEG і fMRI під час МРТ-сканування.

 

Проведення функціонального МРТ є важливим методом діагностики багатьох захворювань і стану мозку в цілому. Показанням до проведення fMRI є хвороба Альцгеймера, Паркінсона, епілепсія, аутизм та інші захворювання. Однак fMRI зазвичай потрібно доповнювати іншими дослідженнями, які зможуть показати зміни фізіології мозку. Одним з таких досліджень є електроенцефалографія (EEG) .Новий пристрій дозволить поєднувати дані цих досліджень, а також одночасно здійснювати медичну візуалізацію і запис, забезпечуючи ефективний і безпечний моніторинг пацієнтів.

Аспірант університету Пердью Нішант Бабар зазначив: "Проведення тільки МРТ не завжди забезпечує достатню кількість інформації лікарям. Існує величезна наукова і клінічна цінність при використанні декількох технологій разом на одній платформі. Ми вважаємо, що цей пристрій є першим у своєму роді. Він бездротовий і безпосередньо працює та керується МР томографом. Цей пристрій більш доступний в порівнянні з іншими системами і надає хорошу якість відібраних матеріалів при нейронних записах і під час магнітно-резонансної томографії. Пристрій має великий потенціал для підвищення безпеки, ефективності та точності медичної діагностики для пацієнтів, які страждають на епілепсію, хворобу Паркінсона, депресією і багатьма іншими хворобами ".

Розроблений пристрій для одночасного EEG і fMRI під час МРТ-сканування.

Купити якісне радіологічне обладнання можна скориставшись платформою для оголошень BiMedis. Асортимент обладнання регулярно поповнюється як новими, так і вживаними апаратами. На сторінках нашого ресурсу можна знайти як обладнання від виробника, так і приватні пропозиції з гарантією.

Щоб спростити вибір МРТ сканера рекомендуємо скористатися інтерактивною системою пошуку. Зручний фільтр дозволяє оперативно знайти підходящу модель, попередньо вказавши найменування приладу, бажаного виробника, діапазон цін. Також ми пропонуємо розмістити на сайті необмежену кількість ваших комерційних пропозицій.

Діана Балог, лікар, Компанія Bimedis

20.10.2017
ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

    АКТУАЛЬНІ ПРОПОЗИЦІЇ Магнітно-резонансна томографія