Категорії новин   -   Рак/Онкологія   -  Рак/Онкологія

Ефективність IMRT при онкології голови та шиї доведена

Якісна діагностика є надзвичайно важливим елементом своєчасного лікування практично всіх захворювань. Особливо це стосується онкологічних захворювань. Тому серед радіологічного обладнання більшої популярності набирають радіотерапевтичні установки, так як променева терапія є одним з кращих методів лікування онкологічних захворювань.

Ефективність IMRT при онкології голови та шиї доведена

Результати роботи Accuray TomoTherapy IMRT

Сучасні дослідники приділяють багато часу і коштів для вивчення методів променевої терапії, її впливу на організм людини в цілому, а також загальну виживаність пацієнтів після проведеного лікування. Дані нового дослідження були опубліковані в Міжнародному журналі радіаційної онкології компанією Accuray Incorporated. Вони показали, що лікування хворих на рак голови або шиї за допомогою IMRT є більш ефективним в порівнянні з об'ємною дугового модульованої терапією.

В даному дослідженні взяли участь 14 центрів радіаційної терапії у Франції, в якому порівнювали показники виживаності, характерні для онкологічних захворювань використовуючи при цьому радіотерапію з модульованої інтенсивністю (IMRT) і об'ємну модульовану дугову терапію. Лікування 166 хворих проводилося на системі Accuray TomoTherapy IMRT і системах від Varian Medical Systems.

Ефективність IMRT при онкології голови та шиї доведена

Це перше проспективне дослідження, в якому порівнювали клінічні дані між платформами для променевої терапії. Оцінюючи результати лікування, вчені заявляють, що система Accuray TomoTherapy IMRT досягла таких результатів:

 • збільшилася виживаність пацієнтів;
 • покращився локальний контроль розвитку онкопроцесу голови і шиї;
 • покращилася функція слинної залози після лікування.

Також дослідники вважають, що апарат повинен показати свою перевагу при лікуванні і контролю зростання великих пухлин, які охопили більшість лімфатичних вузлів.

Нова методика для доставки IMRT

Фаб'єн Хірігейенберрі-Лансон, VP Global Medical and Scientific Affairs Accuray, сказав: "Це важливе дослідження показує, що методика, яка використовується для доставки IMRT, може мати істотний вплив на результати лікування пацієнтів. Головними є два основних напрямки - місцевий контроль швидкості і раковоспецифічне виживання. Було помітно підвищення ефективності системи TomoTherapy System в боротьбі з пухлинами голови і шиї, результати яких ми також очікували побачити з системою Radixact - нашою платформою TomoTherapy наступного покоління. Важливим фактором є те, що функція слинної залози була скомпрометована після лікування у значно меншої кількості пацієнтів, які отримували томотерапію, навіть якщо лікарям вдавалося досягти кращого контролю стану пухлини ".

Ефективність IMRT при онкології голови та шиї доведена

Якісне обладнання є необхідною складовою лікування онкологічних захворювань. Платформа для оголошень BiMedis представляє широкий вибір радіологічного обладнання, яке підійде для різних типів діагностики та лікування.


Діана Балог, лікар, Компанія Bimedis

18.09.2017
ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

  АКТУАЛЬНІ ПРОПОЗИЦІЇ Рак/Онкологія

  РЕЄСТРАЦІЯ ПОКУПЦЯ
  • УВІЙТИ
  • ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ
  Забули пароль?
  ВІДНОВЛЕННЯ ПАРОЛЮ
  Пошта введена невірно
  Ваш номер телефону
  США
  Заповніть поле
  США
  Заповніть поле