Alpinion Medical представляє нову ультразвукову систему

Якість і достовірність результатів обстеження, як і швидкість їх отримання, грає дуже велику роль для репутації клініки. Сучасні виробники постійно покращують вже існуючі системи, роблячи їх роботу більш точною, автоматизованою та зрозумілою для лікаря. Ультразвукова система E-CUBE 15 Platinum від Alpinion Medical Systems - не виняток. Новий та сучасний апарат повністю відповідає останнім технологіям і вимогам, роблячи користування простим, швидким і доступним.

Сучасні виробники медичного обладнання постійно намагаються поліпшити існуючі, для отримання більш точних і достовірних результатів. Особливо це стосується обладнання для УЗ діагностики, прогрес розвитку яких рухається дуже швидко. Однією з сучасних компаній, що займає лідерські позиції, є корейська Alpinion Medical Systems, яка зовсім недавно представила світу новий ультразвуковий сканер E-CUBE 15 Platinum.

Переваги нової системи 

Представлений апарат УЗ діагностики покращує якість сканованих зображень формату 2D, а також оптимізує та спрощує їх аналіз. За допомогою цього апарату обробляється зображення не тільки двомірного, але і допплерівського сканування. Також, пристрій має ряд переваг, таких як:

  • оновлена ​​панель управління;
  • швидкісна обробка даних;
  • мінімальні тимчасові витрати на підготовку діагностичного процесу;
  • наявність функції візуалізації і аналізу інтелекту, що розділяє анатомічні і патологічні характеристики;
  • можливість проведення більш глибокої діагностики.

Новинка E-CUBE 15 Platinum - це високопродуктивна система, яка може використовуватися в будь-якій клініці для вирішення широкого спектра завдань.

Внутрішні особливості побудови системи

У ролі основи пристрою використовується архітектура FleXcanTM Pro, яка збільшує якість одержуваної картинки в кілька разів. Перчергове завдання, яке виконує ультразвукова система E-CUBE 15 Platinum, - отримання оптимізованих сканованих зображень за більш короткий часовий проміжок без прикладання зайвих зусиль.

Для виконання основного завдання використовується візуалізаційна платформа Alpinion, яка заснована на сучасних технологіях HW і SW. Нові функції забезпечують контроль і обробку даних двовимірного і допплерівського сканування. За оптимізацію отриманих результатів відповідає інструмент Optimal Image SuiteTM Plus. Завдяки власній монокристалічній технології та використання ультразвукових датчиків, зображення на виході мають високу пропускну здатність і чутливість.

Також апарат оснащений новим графічним інтерфейсом, який дозволяє швидко і легко приступити до роботи, забезпечуючи максимально комфортний доступ до режимів і функцій апарату. Шість клавіш, які можна налаштувати індивідуально, дозволяють в рази швидше обстежувати пацієнтів і позбавляють від втоми і тривалої однотипної роботи.

Огляд технічних властивостей даної системи підтверджує, що її придбання забезпечить вам масу переваг в роботі і окупить ваші інвестиції. При цьому процедура обстеження буде на максимально високому рівні, як і швидкість отримання результатів.

Олег Волобуєв, лікар, компанія Bimedis