Категорії новин   -   Ультразвук   -  Ультразвук

Samsung представив дві нові ультразвукові системи

Зовсім недавно компанією Samsung було випущено дві моделі УЗД сканерів, які перевершили попередні як за технічними характеристиками, так і за якістю діагностики та ціною. Дослідження підтвердили: нові апарати мають високу ефективність, що дає можливість швидко і достовірно ставити правильні діагнози. Ультразвукові системи Samsung HS50 і HS60 - гарантована якість і доступна ціна в одному апараті.

Samsung представив дві нові ультразвукові системи

Щодня на ринку медичних ультразвукових апаратів з'являються новинки з покращеними технічними характеристиками. Більшість з них відносяться до апаратів високого класу, а цінова політика деяких виробників робить їх недоступними для середньостатистичної клініки. Компанія Samsung випустила дві абсолютно нові моделі середнього рівня HS50 і HS60, у яких поліпшений ряд характеристик, але ціна при цьому залишається на доступному рівні.

Переваги систем HS50 і HS60 

Ультразвукові системи HS50 і HS60 анонсувалися навесні 2017 року і відразу отримали схвалення від агентства Міністерства охорони здоров'я США. Вони призначені для застосування в клінічних практиках і мають функцію, яка здійснює об'ємні обчислення на основі комп'ютерних технологій.

Samsung представив дві нові ультразвукові системи

Проте крім основної функції кожен представлений апарат УЗД має ряд переваг, таких як:

 • робочий процес дуже легкий, простий і зрозумілий;
 • система малогабаритна, компактна;
 • покращена якість зображень, завдяки використанню сучасної технології цифрової обробки сигналів і технології гібридних променів;
 • підвищена точність і ефективність роботи завдяки наявності системи 3D / 4D.

Ультразвукові системи Самсунг можуть використовуватися в гінекології і акушерстві, а також для візуалізації проблем опорно-рухового апарату.

Samsung представив дві нові ультразвукові системи

Особливості 

Кожна новинка оснащена потужною електронно-обчислювальною базою, яка робить їх роботу швидкою і точною. У їх склад входить швидкий твердотільний накопичувач (SSD), Quick Preset, що дозволяє вибирати загальні перетворювачі і комбінації, а також QuickScan для оптимізації параметрів доплерівського режиму. Крім цього, огляд технічних характеристик випущених пристроїв говорить про наявність 21,5-дюймового екрану для відображення інформації і широкосмугового датчика S-Vue для збільшення показника глибини проникнення і роздільної здатності. У новинках також є система Realistic Vue для перегляду анатомії в форматі 3D і S-Harmonic для зниження рівня шумів і надання чистої та однорідної картинки як з ближнього, так і з далекого поля. В ультразвукових сканерах HS50 і HS60 також є функціонал, який може розрахувати коефіцієнт деформації між двома областями, завдяки функції ElastoScan. Крім цього апарат HS60 має опцію E-Strain, яка має здатність проводити компресійну еластографію.

Samsung представив дві нові ультразвукові системи

Огляд можливостей і технічних характеристик систем Samsung HS50 і HS60 говорить про те, що ці два сканера дозволяють не тільки отримати покращені та більш точні результати, але і мають компактні габарити та меншу вартість. Це, в свою чергу, робить їх доступними і дає гарантію правильного визначення діагнозу пацієнту в будь-якій середньостатистичній клініці.


Олег Волобуєв, лікар, компанія Bimedis  

07.09.2017
ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР
  РЕЄСТРАЦІЯ ПОКУПЦЯ
  • УВІЙТИ
  • ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ
  Забули пароль?
  ВІДНОВЛЕННЯ ПАРОЛЮ
  Пошта введена невірно
  Ваш номер телефону
  США
  Заповніть поле
  США
  Заповніть поле