Carestream Health запустили мобільну рентгенівську систему DRX-Revolution Nano

В липні 2017 року на конференції AHRA в Анахаймі, компанія Carestream  Health продемонструвала своє інноваційне обладнання в області рентгенівської діагностики - DRX-Revolution Nano.  Нові технології та невеликі розміри вигідно відрізняють його від інших портативних рентгенівських апаратів.

Нова система від Carestream Health

Розглянемо детальніше всі переваги даного апарату. Перш за все варто звернути увагу на вагу, яка складає всього лише 93 кг. На відміну від звичайних портативних рентгенів вагою понад 600 кг, DRX-Revolution Nano має ряд переваг:

  • комфортабельність;
  • легке маневрування у вузькому просторі;  
  • кращий доступ до пацієнта.

Розробники домоглися невеликої ваги апарату за рахунок нової технології вуглеводних нанотрубок, які виступили джерелом електронів. Зазвичай в рентгенівських трубках використовують термоелектронну емісію, яка має меншу енергоефективність та більшу вагу. Якщо порівняти вагу звичаної рентгенівської трубки до нанотрубки отримаємо співвідношення 26:1. Сама технологія вуглеводних нанотрубок була розроблена дослідниками університетів Дьюка та Південної Кароліни (США).

Якісна діагностика рентгенівської  системи DRX-Revolution Nano

Іншими перевагами рентгенівської системи  DRX-Revolution Nano є досить потужні технічні характеристики. Апарат включає можливість незалежного управління діафрагмою без переміщення рентгенівської трубки. Інтуїтивно зрозумілий графічний інтерфейс користувача (GUI) а також 2 сенсорних дисплеї дають можливість моментально переглядати отримані зображення або технічні зміни які відбуваються з трубкою чи консоллю. А поєднання генератора із потужністю 32 кВт, трубки із подвійною фокусною плямою та власного програмного забезпечення Carestream EVP Plus, забезпечує швидку обробку зображень. В результаті чого, лікарі зможуть поставити діагноз швидше та точніше.

Крім всіх вищеперерахованих технічних можливостей розробники включили в апарат спеціальні програми, які покращують функціонування апарату в блоці інтенсивної терапії. Для педіатрії додані функції пригнічення шуму та покращення деталізації залежно від розміру пацієнта.

Сьогодні Ви ознайомились із коротким оглядом новинки в області портативних рентгенівських апаратарів - DRX-Revolution Nano. Апарат, який завдяки технології вуглеводних нанотрубок важить у вісім разів менше ніж інші мобільні апарати. А за словами  Джанінг Беннетт, президента Carestream з цифрових медичних рішень, високоякісні цифрові зображення та можливість бездротової передачі зображень зробили революцію в сфері радіології.

Якщо Ви перебуваєте в пошуку радіологічного обладнання, професійна команда менеджерів BiMedis допоможе вам підібрати найкращі пропозиції рентгенівських систем. На платформі розміщують оголошення продавці і покупці з різних куточків світу. В каталозі опубліковані цікаві пропозиції нової і б / у техніки. Наш сервіс пропонує великий вибір обладнання для радіології, зручний інтерфейс і зрозуміле меню.

Діана Балог, лікар, Компанія Bimedis