Сучасні наркозні апарати. Огляд кращих моделей

Невід'ємною частиною кожного операційного залу є наркозно-дихальний апарат. Він забезпечує проведення медичних процедур, які неможливі без використання наркозу. Цей пристрій має досить широкий діапазон впливу на хід операції, створюючи оптимальні та безпечні умови для роботи хірурга.Также сучасні наркозні апарати дозволяють контролювати ряд життєво важливих функцій, а саме:

 • серцевий ритм;
 • тиск в дихальних шляхах;
 • концентрацію і потік кисню;
 • автоматичну вентиляцію легенів пацієнта.

Серед різних сімейств наркозних апаратів є трійка лідерів, які вже роками займають  на міжнародному рівні передові  позиції. Сьогодні ж компанія Бімедіс пропонує вам ознайомитись з представниками найпопулярніших апаратів для інгаляційного наркозу.

Особливості наркозних апаратів Drager

Багаторічний плідний досвід роботи дозволяє компанії Drager залишатись на передових  позиціях у розробці медичного обладнання. Сучасні пристрої компанії обладнані ВІS-моніторами, які в режимі реального часу опрацьовують дані ЕЕГ та розраховують кількісний показник – біспектральний індекс (глибину занурення в наркоз та ступінь зниження функції головного мозку). Нещодавно компанія представила нову систему - NSRI (Noxious Stimulus Response Index). Функція системи полягає в онлайн розрахунку впливу анестетика  при загальній внутрішньовенній анестезії. Програмне забезпечення відображає поточний та прогнозує  подальший хід анестезії в двох вимірах і при цьому допомагає лікарю-анестезіологу  найкращим чином вести пацієнта в період анестезії.

Більшість наркозних апаратів Drager представляють собою модульну систему. Апарат  може бути укомплектований, як проста модифікація, або як наркозна система з усіма сучасними функціями. Представники даного виробника поєднують в собі високоефективну вентиляцію, широкі можливості розміщення додаткового обладнання,а також  легкість в управлінні та інтеграції в робочий процес операційних будь-якого типу.

 Одним з фаворитів  Drager є модель Fabius Plus. Серед його відмінних особливостей слід виділити:

 • функціонування  без підводки повітря високого тиску від окремого компресора;
 • оснащення  кольоровим дисплеєм, на якому відображаються цифрові та графічні параметри;
 • можлива комплектація зовнішнім газовим монітором;
 • мобільність, яка дозволяє анестезіологу раціонально використовувати робоче місце.

 

Апарати Heinen Lowenstein

До вашої уваги представляємо дві моделі апаратів для інгаляційного наркозу  – Leon та  Leon Plus. Дані апарати підходять як для дорослих, так і для дітей, а завдяки IMV/SIMV режиму  Leon та Leon Plus поєднують в собі ергономічний дизайн, високі стандарти гігієнічності та технологічну досконалість. Особливістю моделей є також електронний змішувач для трьох газів. Даний змішувач з широким діапазоном швидкості потоку від 200 мл / хв до 18 л / хв дозволяє проводити анестезію по практично закритому контуру. Наркозно-дихальні апарати Leon та  Leon Plus  працюють в таких режимах  вентиляції: IMV, SIMV, PCV, SPCV, PSV, HLM. Цю сучасну наркозну установку  можна повністю інтегрувати в конкретне робоче середовище і точно адаптувати до всіх індивідуальних потреб лікаря-анестезіолога під час  роботи.

Апарати компанії Mindray

Трійку лідерів замикають наркозно-дихальні  апарати компанії Mindray. Вони застосовуються для проведення загальної анестезії під час оперативних втручань у широкого кола пацієнтів. Особливостями сучасних моделей компанії є:

 1. Вдосконалений апарат ШВЛ, що підтримує до семи режимів вентиляції.
 2. Компактний дихальний контур об'ємом 2.6 л забезпечує швидку дію, яка є ідеальною для низькопоточної анестезії. Контур повністю стерилізується при температурі 134 ° C, що дозволяє легко і зручно проводити його очищення та обслуговування.
 3. Ергономічний дизайн.

Якщо вам потрібен апарат для проведення загальної анестезії пацієнтам різного віку, тоді  представники  компаній  Drager, Heinen Lowenstein, Mindray без сумніву Ваш вибір.Представлені  бренди являються інноваційними, сучасними модернізованими системами. Саме завдяки таким апаратам,  ідея повністю автоматизованої анестезії стає реальністю.До вибору пристрою і подальшої його експлуатації потрібно підходити максимально серйозно. Крім цього варто враховувати, що некомпетентність і недбале ставлення лікаря може привести до небажаних наслідків або навіть нести загрозу життю пацієнтів.

Шукаєте універсальний апарат для інгаляційного наркозу? Менеджери компанії BiMedis з радістю допоможуть вам обрати той апарат, який найбільш оптимально підійде для ваших потреб.

Христіана Ганіна,  лікар, Компанія Bimedis