Категорії новин   -   Стоматологія   -  Стоматологія

Вживане стоматологічне обладнання: переваги і недоліки

 Відкриття власного стоматологічного кабінету тягне за собою неймовірні матеріальні вкладення, велика частина яких йде на обладнання. Добре заощадити дозволить покупка вживаного стоматологічного обладнання, яке нічим не поступається новому. Скориставшись таким варіантом, ви зможете запустити свій бізнес, і вже в процесі його успішного розвитку - замінити вживану техніку техніку новою.

 На сьогоднішній день, послуги стоматолога - одні з найдорожчих. Саме тому, вимоги до фахівців та зручностей під час процедур висуваються дуже високі, а вони, в свою чергу, безпосередньо залежать від обладнання. Збираючись відкрити свій стоматологічний кабінет або трохи модернізувати існуючий, потрібно бути готовим вкласти колосальні кошти. Велика частина грошей піде на обладнання, особливо якщо ви хочете гарантувати відвідувачам якісний результат.

Вживане стоматологічне обладнання: переваги і недоліки

Покупка вживаного обладнання - переваги і недоліки

Нове обладнання для стоматології коштує недешево, і дозволити собі його придбання може далеко не кожен бізнесмен. Навіть при видачі кредитів на розвиток малого бізнесу, враховуючи середньостатистичні дані, що стоматологічна установка окупається протягом півроку, все одно існує ризик проблем з виплатами кредитів.

Ідеальним варіантом у такому випадку є покупка обладнання, яке вже було використано, простими словами - б / в. Купити його можна на платформі для оголошень Бімедіс, де зібрано багато пропозицій з купівлі / продажу медичного обладнання. Вживане - зовсім не означає, що апарат неробочий або неякісний, а продають його з певних причин, наприклад, неприбутковий бізнес або навпаки, позапланове оновлення вже існуючої техніки.

Купівля такого обладнання має свої плюси і мінуси. Головна перевага придбання такого апарату - це економія коштів. При цьому ви отримаєте повністю робочий стоматологічний інструмент, проте в два або три рази дешевше. Є можливість придбання такого обладнання з ще діючою гарантією, що дасть можливість безкоштовно його обслуговувати протягом зазначеного в документації періоду.

Як показує практика - всі проблеми з новою стоматологічною технікою проявляються в перші роки її активного використання. Проте перед покупкою б.в. обладнання необхідно викликати фахівця для ретельної перевірки стану стоматологічного апарата. Це дозволить не натрапити в пастку шахраїв, які можуть говорити про безпрецедентну роботу, а також це зробить вас впевненішими в правильності свого вибору.

Вживане стоматологічне обладнання: переваги і недоліки

Поради щодо вибору

При вирішенні придбати стоматологічні установки через інтернет, не важливо нові вони чи раніше використовувалися, уважно перевіряйте продавця. У вас повинна бути гарантія повернення грошей, якщо обладнання до вас не доїде, буде в неробочому стані або не відповідатиме опису

На сьогоднішній день існує багато компаній, які займаються перепродажем саме б / в обладнання. Вони ретельно перевіряють товар перед продажем, але навіть в разі непередбачених ситуацій - беруть на себе відповідальність, надають додаткові деталі, ремонтують і інше. Серед усього доступного на ринку асортименту стоматологічної техніки, не все стоматологічне обладнання можна купувати в використаному стані. До списку дозволених, відносять:

 • стоматологічні рентген-апарати, дентальні томографи, а також рентгени;
 • стоматологічні установки;
 • автоклави;
 • скейлери;
 • апекси;
 • шафи для зберігання медичного інструментарію;
 • столики для розміщення стоматологічних інструментів.

Вживане стоматологічне обладнання: переваги і недоліки

Більшість витратних матеріалів, таких як суміші для пломбування, голки і інше, не можна купувати в стані б / в. По-перше, більшість з них мають бути повністю стерильними, а по-друге - ви не зможете бути впевненими в якості та оригінальності продукції, яку купуєте. Саме тому до вибору вживаної техніки необхідно ставитися з відповідальністю, вибирати тільки перевірені магазини і сайти, а також мати можливість зворотного зв'язку з постачальником.

Таким чином, купуючи старий інвентар, ціна якого значно нижча, у вас буде можливість заощадити на обладнанні і придбати високоякісні видаткові матеріали. Але в будь-якому випадку, правильність діагнозу залежить від якості роботи медичного обладнання, яким визначають діагноз, а також, не менш важлива, кваліфікація самого лікаря. Надалі, при успішному розвитку бізнесу, застарілу апаратуру можна змінювати, вибравши для роботи більш вигідний варіант.

На міжнародній платформі для купівлі/ продажу медичного обладнання Bimedis представлений широкий вибір стоматологічного обладнання,. На сайті є нове і демо обладнання від виробників і офіційних представників з різних країн, а також бувше у використанні і відновлене медичне обладнання від реселерів або лікарів.

Олег Волобуєв, лікар, компанія Bimedis 

 

 
13.07.2017
ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

  АКТУАЛЬНІ ПРОПОЗИЦІЇ Стоматологія

  РЕЄСТРАЦІЯ ПОКУПЦЯ
  • УВІЙТИ
  • ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ
  Забули пароль?
  ВІДНОВЛЕННЯ ПАРОЛЮ
  Пошта введена невірно
  Ваш номер телефону
  США
  Заповніть поле
  США
  Заповніть поле