Портативні рентгенівські апарати. Огляд кращих моделей

Рентгенівське дослідження є одним із найважливіших діагностичних методів, які проводяться  майже в кожній лікарні. Для його якісного проведення необхідне надійне та потужне обладнання, яке можна буде застосовувати майже у всіх клінічних галузях. Тому при виборі рентгенівського апарату важливо точно визначити потреби лікувального закладу та вибрати підходящий варіант як по ціні, так і по якості. Ним  може бути стаціонарний чи портативний, або як ще його називають - палатний рентгенівський апарат. Кожен з них має свої переваги та недоліки. Проте сьогодні, компанія BiMedis пропонує вам огляд кращих портативних рентгенівських апаратів.

Переваги портативних рентгенівських апаратів 

 По-перше варто сказати, чому для вас буде вигідним придбати саме портативний апарат.  Саме завдяки своїх функціональній гнучкості мобільні рентгени є вигідними для всіх стандартних досліджень, які проводяться у відділеннях швидкої допомоги та інтенсивної терапії, також ідеально підійде для операційних та ортопедичних клінік та кабінетів.. Завдяки своїм невеликим габаритним розмірам та можливості переміщення, ви запросто зможете завантажити його у фургон або просто перевезти в необхідну палату до пацієнта у важкому стані. Також у вас є можливість вибрати апарат у відповідності до свого бюджету, тому є можна розглянути варіант аналогово чи цифрового апарату.Провідними виробниками якісного рентгенівського обладнання є компанії:

   1.GE

   2. Shimadzu

   3. Siemens

 

 

 

 Рентгенівські апарати компанії GE

Компанія GE є лідером по виробництві якісного медичного обладнання. Серед нього:

  • КТ;
  • МРТ;
  • мамографи.

Не виключенням стало й рентгенологічне обладнання. Потужними цифровими мобільними рентгенами, які користуються популярністю стали моделі Definium АМХ 700 та лінія апаратів Optima (XR240amx, XR200amx та XR220amx). Цифровий рентген Definium AMX 700 є абсолютно автономною системою, і працює всього лише від набору акумуляторних батарейок. Він являє собою удосконалену версію вже всім давно відомого апарату AMX4/4+. Компанія GE удосконалила апарат, зробивши його простим  у роботі та потужним. Основними технічними характеристиками апарату є цифровий плоскопанельний детектор 41х41см, потужність генератора у 12.5 кВт а також зарядка на 20000 мАс. Зручнісь у використанні забезпечує сенсорний дисплей з діагоналлю в 15 дюймів а також колонна із можливістю повороту в 270 градусів. Система зберігає до 2000 зображень із можливістю передачі даних в необхідну точку ЛПУ за допомогою безпровідної сітки. Отже, він поєднує в собі і зручність у використанні, і чудову якість. Не потрібно забувати про потужні новинки серії Optima. Так апарат XR240amx був створений щоб забезпечувати максимально високу якість рентгенологічного  дослідження в педіатрії. Завдяки своєму високому розрішенню в 100 мікрон, високій контрастності  та цифровим детекторам, FlashPadHD дає можливість не пропустити лікарям навіть найдрібніші  деталі. Проте якщо ваш бюджет поки не готовий до цифрового рентгену, компанія GE пропонує аналоговий апарат Optima XR 200amx  із можливістю до модернізації в цифровий тоді, коли вам буде зручно.

Рентгенівські апарати компанії Shimadzu

Новим поколінням рентгенівських апаратів “преміум” класу стала серія MobileDart (Evolution, MUX-100D та ін.), які були розроблені на основі попередньої серії апаратів MobileArt. Включивши найкращі риси попередніх апаратів, компанія Shimadzu додала оновлення, які дають можливість задовольнити найвищі потреби користувачів. А саме, завдяки генератору в 32 кВт - ви будете отримувати надзвичайно чіткі зображення, які будуть позбавлені  нерізкості, яка часто виникає під час рухів пацієнта. Також скоротиться час дослідження, і всього за 3 секунди ви отримаєте зображення  з  високою якістю на своєму моніторі. І головне, це можливість використання детекторів різного розміру на одному палатному рентгені.

Рентгенівські апарати компанії Siemens

Чудовим варіантом мобільного апарату є рентгени серії Mobilett, а саме Mobilett Mira Max та Mobilett XP (який може бути у двох варіантах, Mobilett XP та Mobilett XP Digital).  Рентгенівський апарат Mobilett Mira Max є ідеальним варіантом для відділень, де потрібно швидко приймати рішення, оскільки завдяки своїм технічним можливостям, він дозволяє прискорити процес діагностики і дає можливість отримати якісне зображення за секунди. Максимальна потужність генератора в 35 кВт, потужні MAX детектори, легкий в користуванні інтерфейс SyngoFLC, а також спеціальні програми та опції для обробки зображень  та керування поглинутою дозою роблять даний апарат дійсно достойним варіантом для вашого закладу. Компнанія Siemens попіклувалася навіть про найменших пацієнтів, і розробила спеціальний  дизайн жираф для комфорту дітей при дослідженнях.

На платформі БіМедіс ви зможете підібрати для себе найбільш підходящий варіант, як аналогово, так і цифрового портативного рентгенівського обладнання найпопулярніших виробників світу.

Діана Балог,  лікар, Компанія Bimedis