Категорії новин   -   Косметологія   -  Косметологія

Найкращі апарати для RF ліфтингу обличчя

Вже сьогодні неінвазивні методи підтяжки шкіри користуються величезною популярністю. Дана процедура являє собою зміну властивостей шкіри, за допомогою впливу радіочастотної енергії, тому вона провокує зміну в тканинах, активуючи процес вироблення нового колагену. Існує безліч апаратів, які обіцяють результат, і сьогодні ми розглянемо три професійні апарати RF ліфтингу, які мають високий попит на міжнародній платформі з купівлі та продажу медичного обладнання Bimedis.

Лідери в галузі радіочастотного омолодження

Вибираючи апарат для радіочастотного омолодження, варто враховувати не тільки його якість і результативність, а й безпеку процедури. Трьом цим вимогам відповідають наступні апарати - SYNERON E-Matrix, ALMA Accent XL, ULTHERA Ultherapy.

Компанія Syneron Medical Ltd є однією з лідируючих на ринку, а апарат E-Matrix - це її нове творіння, в якому використовується перша у всьому світі насадка для фракційного омолодження шкіри обличчя. Одним з переваг цього апарату є невисока вартість процедури, завдяки чому вона користується популярністю серед більшості жінок.

Система ALMA Accent XL відновлює пружність шкіри, шляхом її поступового прогрівання, що не викликає дискомфорту у пацієнтів. Крім цього, представлений апарат для підтяжки обличчя може виконати процедуру підтяжки шкіри і відновити контури обличчя і тіла. У комплекті йдуть чотири насадки, які призначені для виконання різних функцій, спрямованих на омолодження вашої шкіри.

ULTHERA Ultherapy - це унікальний апарат, який може виконувати ліфтинг обличчя без операційного втручання. Дія апарату дозволяє вирівнювати не тільки поверхневі шари шкіри, але і досить глибокі, при цьому у вас не буде потреби проходити період відновлення, так як процедура є повністю безболісною і безпечною.

Переваги апаратів

Три представлених апарати входять в топ найякісніших, після застосування яких точно буде помітний результат. Ззавичай визначити кращий апарат для RF дуже складно, адже у кожного є свої переваги і недоліки, які впливають на вибір споживачів.

Найкращі апарати для RF ліфтингу обличчя

SYNERON E-Matrix може виконувати часткову абляцію, коагуляцію і нагрівати дерму, а також має такі особливості:

• маленькі розміри, легка вага, компактність;

• голосові інструкції - значно спрощують роботу з пристроєм;

• сенсорний екран, що робить роботу, настройку і управління швидким і легким;

• три програми, які відрізняються інтенсивністю подачі енергії і ступенем її проникнення під шкіру.

Найкращі апарати для RF ліфтингу обличчя

ALMA Accent XL дозволяє впливати на шкіру як за допомогою радіочастотних, так і УФ випромінювань. До ряду переваг даного пристрою варто віднести:

• багатофункціональність - однією процедурою можна вирішити кілька проблем;

• наявність додаткових насадок, що збільшують різноманітність процедур;

• зручне використання, завдяки сенсорному екрану;

• швидкий і стабільний результат після першої процедури;

• безболісність.

Найкращі апарати для RF ліфтингу обличчя

ULTHERA Ultherapy - це абсолютно унікальний апарат, який робить можливим підтягування шкіри і формування нових колагенових структур без операційного втручання. Даний апарат має наступні переваги:

• швидкість проведення процедури - всього 40 хвилин;

• безболісність;

• добре помітний результат вже після першого сеансу;

• безпеку.

Платформа Бімедіс робить всі три апарати доступними для вас. Вибираючи один з них, необхідно звертати увагу на якій частоті і з якою потужністю працює пристрій, а також на режими роботи апаратів. Апарат повинен бути оснащений датчиком температур, який не дасть перевищити максимально допустиму норму. Що стосується моно і біполярних апаратів, то перші краще вибирати для видалення другого підборіддя або целюліту, а другі - для підвищення пружності шкіри.

Олег Волобуєв, лікар,Компанія Bimedis

06.06.2017
ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР
  РЕЄСТРАЦІЯ ПОКУПЦЯ
  • УВІЙТИ
  • ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ
  Забули пароль?
  ВІДНОВЛЕННЯ ПАРОЛЮ
  Пошта введена невірно
  Ваш номер телефону
  США
  Заповніть поле
  США
  Заповніть поле