IVOCLAR VIVADENT — ЛІДЕР З ВИРОБНИЦТВА ЗУБОТЕХНІЧНИХ Й СТОМАТОЛОГІЧНИХ СИСТЕМ

Компанія Ivoclar Vivadent розпочала свій шлях аж у далекому 1923 році у Німеччині й займалась виготовленням штучних зубів. Через багато років й до сьогодні — це один із провідних виробників продукції й систем для стоматологів й зубних техніків. Філії цієї компанії відкриті у 25 країнах світу й налічують понад три тисячі спеціалістів в усіх куточках планети.

Асортимент продукції, що випускається

Корпорація Ivoclar Vivadent пропонує широкий асортимент продукції, яка має попит на сучасному ринку. Перш за все,— це матеріали для профілактики та догляду за зубами, а також спеціальні системи для стоматологічних реставрацій. Використання цих продуктів можна розділити на три напрямки:

• прямі реставрації;

• незнімне протезування;

• знімне протезування.

Для кожного з цих напрямків існує ряд спеціальних продуктів й пристроїв, які гарантують якісний естетичний результат. Для їх виготовлення використовують нові модернізовані технології, високо екологічну сировину й якісне сучасне обладнання.

Печі Programat

Печі для обпалювання, пресування й спікання є одними з найпопулярніших продуктів цієї марки. До них можна віднести печі Programat P310 та Р510 для обпалювання, а також ЕР 3010 та ЕР 5010 — для обпалювання й пресування.

Найновішою розробкою серед печей для обпалювання є піч Programat P310. Вона обладнана сенсорним екраном та плівковою клавіатурою, що робить управління швидким, простим та доступним. Вона має багато програм, які підходять для роботи з такими матеріалами, як IPS e.max, IPS d.SIGN, IPS InLine та IPS Empress, без попереднього програмування. Залежно від сфери використання, можна вибрати один із трьох режимів роботи — нормальний, захищений, виробничий.

Завдяки унікальній технології муфеля QTK2 тепло у печі розподіляється рівномірно, що, відповідно, гарантує якісний та стабільний результат. Також, використання цієї технології дозволяє продовжити термін експлуатації нагрівального елементу.

Піч Р510 обладнана інфрачервоною технологією, завдяки якій процес обпалювання пришвидшується на 20%. Тепловідеокамера підбирає оптимальний режим для попереднього просушування, а піч має понад 500 програм, які підійдуть для  окремих цілей та матеріалів. Також однією із переваг цієї печі є дворівневе калібрування, дистанційна діагностика за допомогою інтернету й  енергозберігаюча технологія. Окрім того, вона володіє вбудованими мультимедійними функціями, таймером й трьома режимами роботи.

Модель печі Programat ЕР 3010 призначена для пресування й обпалення матеріалів. Програми цієї печі максимально підходять для окремих матеріалів, а також гарантують рівномірне розподілення тепла й автоматичний підбір необхідної температури. Вона має функцію автоматичного калібрування температури за двома точками, а також дозволяє виявляти тріщини в опоці. У її арсеналі 300 програм для обпалювання й 20 для пресування.

Programаt EP 5010 — це поєднання сучасного дизайну й високих технологій. Вбудована інфрачервона технологія розпізнає розміри об`єкту й самостійно добирає температуру для сушіння. Піччю легко керувати за допомогою клавіатури, а усі дані можна зберегти на карту пам`яті, що робить її надзвичайно зручною в користуванні. Модель має систему розпізнавання тріщин й автоматичне калібрування температури за референтними точками.

Продукція марки Ivoclar Vivadent вважається однією з найбільш якісних в усьому світі. Вона гарантує легку й безперебійну роботу, хороші результати й довготривалу експлуатацію. За кожною позицією діє гарантія, якою можна скористатись у разі несправності. Це зручне, швидке й сучасне устаткування для зубних кабінетів, без якого неможливо уявити роботу зубного техніка й стоматолога.

Олег Волобуєв, лікар, Компанія Bimedis