КОМПАНІЯ TOSHIBA ПРЕДСТАВИЛА НОВЕ ОБЛАДНАННЯ НА RSNA 2016

  27 листопада 2016 року компанія Toshiba America Medical Systems, на виставці RSNA 2016 представила своє обладнання. Серед нього можна було побачити нові МРТ, КТ-сканери, а також удосконалену інтервенційну С-дугу.

КТ

  В категорії КТ-сканерів, компанія Toshiba вирішила представити оновлений Aquilion One Genesis.

  Сканер із широкою апертурою в 78 см займає всього лише 19 квадратних метрів та включає важливі оновлення, які будуть забезпечувати швидші дослідження та кращу чіткість зображення. Одним із важливих питань, яке завжди виникало при КТ дослідженні, була доза опромінення. Цю проблему компанія вирішила у поколінні КТ-сканерів Genesis за допомогою системи  FIRST, забезпечуючи можливість ітеративної реконструкції для звичайних досліджень без внесення змін для окремого пацієнта.

  На відміну від інших КТ-сканерів, Toshiba змогли змінити максимальну вагу для стола сканеру, і тепер можуть проводити обстеження пацієнтів із вагою понад 310 кг.

 Іншими важливими оновленнями є підвищення просторового дозволу до 224% та збільшення контрастності під час сканування, які забезпечуються КТ-детектором та оптикою PureVision.

  Cистема Genesis вже отримала одобрення від FDA та є встановленою в американських Національних інститутах здоров’я в штаті Меріленд.

МРТ

  Новинкою серед МРТ-сканерів став Vantage Galan 3T, який за словами виробника був створений для забезпечення максимального комфорту пацієнтів, при цьому невтрачаючи надзвичайно високу якість зображення. Це все досягається завдяки новим технологіям Toshiba, які і були представлені на виставці.

  Однією із характеристик нового 3-теслового сканеру Vantage Galan, стала новітня версія технології Pianissimo, яку назвали Pianissimo Zen. За ствердженням розробників, при перевірці даної технології, не було чути ніяких шумів зовні кімнати управління сканером. Отже, дана система здатна знижувати рівень шуму до 99.8%, що є вражаючим результатом.

  Діаметр апертури Гентрі  складає 71 см. Також компанія Toshiba покращила технічні можливості сканеру, включивши в нього технологію градієнтів Saturn та радіочастотні котушки PureRF, які в комплексній роботі покращують співвідношення сигнал-шум на 20%. Однією з переваг Vantage Galan є те, що менше ніж за 5 хвилин проводиться опрацювання всього мозку.

  Сканер оснащений такими технологіями, як програма для покращення позиціонування і сканування пацієнта Easy Tech workflow та розважальна програма – МР театр.

  МРТ-сканер Vantage Galan отримав схвалення від американського  Управління продовольства і медикаментів (USFDA).

  В цьому році компанія Toshiba також отримала схвалення на удосконалення свого іншого сканеру, покоління Titan. Vantage Titan 1.5T cS Edition покращив свої можливості новим програмним забезпеченням M-power V3.6 та програмами, які були створені для поліпшення досліджень серця.

Інтервенційна рентгенографія

  Новим обладнанням для судинної рентгенографії стала С-дуга Infinix Sky+, яка має функцію подвійного ковзання та забезпечує анатомічний доступ в 210⁰ з будь-якого кута. C-дуга Infinix Sky+  є зручною та універсальною у використанні, оскільки може займати різноманітні положення, в залежності від потреб лікарів.  Вона  включає плоский цифровий 12×16-дюймовий детектор, який має функцію 3D обертання ( 80⁰ в секунду). Не менш важливим є те, що С-дуга Infinix Sky+  оснащена системою Toshiba для зниження дози рентгенівського опромінення.

Діана Балог,  лікар, Компанія Bimedis