BAKBLADE 2.0 — НОВА ГІГАНТСЬКА БРИТВА ДЛЯ СПИНИ

Для багатьох чоловіків істотною проблемою сьогодення є значне оволосіння спини та плечей. Ні для кого не секрет що у чоловіків є генетично-обумовлена схильність до надмірного росту волосся по всьому тілі.

Сучасні джентльмени по різному вирішують подібні проблеми: деякі використовують послуги косметологів, інші ж намагаються боротись із зайвою «рослинністю» на тілі вдома.

В той час коли процес гоління грудей є фактично безпроблемним, при голінні спини часто виникають труднощі, які часто проявляються порізами та іншими дефектами. Саме для таких потреб американські косметологи розробили унікальну бритву BAKBLADE 2.0.

Існуючі популярні варіанти для епіляції (воскове або лазерне видалення волосся) є або болючими, або дорогими, тому розробники BAKBLADE 2.0 обіцяють, що їх бритва зробить процес видалення волосся швидким, дешевим та безболісним.

Суть пристрою доволі проста: це звичайна бритва великого розміру із зручною ручкою, за допомогою якої чоловік може самотужки впоратись із зайвим волоссям без сторонньої допомоги.

Інноваційна бритва має «s-подібну»  рукоятку, завдяки чому апарат має здатність здійснювати велику амплітуду рухів, тому з’являється можливість добратися до найнедоступніших частин спини. Як наслідок, дана технологія дозволяє здійснювати якісний триммінг високого ступеня комфорту.

Перевагою BAKBLADE 2.0 є також те, що його можна використовувати як на вологій , так і на сухій шкірі, а леза створені таким чином , щоб звести до мінімуму ризик поранитися.

Що цікаво, новітня бритва ще не вступивши в продаж вже знайшла своїх прихильників не лише серед чоловічого населення, а здобула популярність і у жінок. Деякі леді знайшли доволі незвичне застосування даної новинки, стверджуючи, що апарат допомагає їм у процесі гоління ніг, коли через вагітність це робити важко, а проведення фотоепіляції не бажане.

На сайті Kickstarter (фінансування творчих проектів) BAKBLADE 2.0  швидко набрав необхідну для старту виробництва інноваційної бритви суму в 50,000 $ і на сьогодні загальна сума інвестицій в проект вже перевищила 316,581 $. За прогнозами експертів в кінці 2016 року перші партії супер – бритви вже обіцяють радувати чоловіків.

Зазначається, що вартість найдешевшої версії бритви становитиме 24$, що є більш ніж доступною ціною фактично для всіх верств населення.

Ознайомившись з можливостями новітньої розробки можна припустити, що BAKBLADE 2.0 знайде практичну цінність не лише у людей, які не відвідують косметологічні кабінети з метою економії, а і для чоловіків, що відчувають моральний дискомфорт перебування в салонах.

 Олесь Трипадуш, лікар, Компанія BiMedis