• >
 • Новини
 • >
 • Ендоскопія
 • >
 • ПРЕДСТАВЛЕНЕ НОВЕ ОПТОВОЛОКОННЕ ДЖЕРЕЛО СВІТЛА ДЛЯ МЕДИЧНОГО ОБЛАДНАННЯ XLMII LED

ПРЕДСТАВЛЕНЕ НОВЕ ОПТОВОЛОКОННЕ ДЖЕРЕЛО СВІТЛА ДЛЯ МЕДИЧНОГО ОБЛАДНАННЯ XLMII LED

Новий технологічний прилад від компанії Excelitas Technologies, який побачив світ під назвою XLMii LED, представляє собою оптоволоконну систему освітлення, призначену для її розміщення на хірургічному та ендоскопічному обладнанні. Основне завдання, яке перед собою поставили виробники даного світлодіодного пристрою, це комбінування максимальної продуктивності апарата та мінімальних автоматизованих налаштувань. Дана система, окрім всього іншого, характеризується високою функціональністю, що дозволяє встановлювати її на апаратуру різноманітних видів.

Серед основних особливостей та переваг нового обладнання необхідно, у першу чергу, виділити:

 1. Компактні розміри приладу, які дозволяють використовувати його у будь-якому медичному закладі.
 2. Спеціальна інтегрована голівка, що дозволяє легко приєднати оптичне волокно.
 3. Легке електронне управління, яке робить можливим керування пристроєм навіть без спеціального навчання.
 4. Високий еквівалент світловіддачі, що забезпечується встановленими ксеноновими джерелами світла.
 5. Оптимальна передача кольорів.
 6. Економне споживання електроенергії і довговічність використання апарата.

XLMii LED – прилад для подачі світла, сконструйований компанією Excelitas Technologies, було позиціонований як апарат, призначений для його встановлення на хірургічне, мікрохірургічне та ендоскопічне обладнання. Серед найбільш вагомих переваг перед іншими аналогічними пристроями, виробники XLMii LED відмічають невисоку вартість приладу, його довговічність та відносно недороге обслуговування.

За словами Олівера Шеуса, президента всесвітньо відомого підприємства Excelitas Technologies, яке і є розробником даного обладнання, нове джерело світла їхнього виробництва обов’язково повинне стати одним із лідерів світового ринку у своєму напрямку. Гнучка платформа, яка легко піддається різноманітним конфігураціям, і на базі якої й працює пристрій, завдяки своїй універсальності, стане дуже вигідним рішенням для клієнтів. Можливість оптимізувати власне хірургічне та ендоскопічне обладнання за допомогою інтеграції на нього XLMii LED стане не лише практичним, але й економічно вигідним рішенням.

Юрій Ловіцький, лікар, Компанія БіМедіс