КОМПАНІЯ SIEMENS ПРЕЗЕНТУВАЛА НОВУ МРТ СИСТЕМУ MAGNETOM AMIRA 1.5Т

На щорічній зустрічі RSNA в Чикаго (США) компанія Siemens представила нову МРТ систему Magnetom Amira 1.5T. Це енерозберігаючий, зручний для пацієнтів томограф для швидкого сканування.

Нова система оснащена різними практичними функціями, в тому числі:

●Quiet Suite – покращує комфорт пацієнта шляхом зменшення звукового тиску до 97%, не втрачаючи якість зніків та економлячи час на проведенння процедури.

● Eco-mode – економний режим, який зменшує споживання енергії до 30%, охолоджуючи гелій без випаровування.

● Швидке сканування – оптимізація робочого навантаження завдяки доступним протоколам для швидкого проведення всіх необхідних завдань.

● Перехресна сумусність – більшість котушок можна використовувати в будь-яких сучасних МРТ системах 1.5Т, а якщо медична установа має інші системи Siemens, оператори можуть з легкістю переходити з одного апарата на інший.

● Вдосконалена технологія котушок – з Tim 4G котушками Ви отримаєте високу швидкість та співдношення сигнал/шум. Котушка Body 13 дозволяє робити скани передміхурової залози (простати) без окремої ендоректальної котушки;

●Інструменти для динамічних досліджень – завдяки потужним інструментам FREEZEit, які включають Twist-Vibe, Star Vibe і CAIPIRINHA, оператори зможуть отримати відмінні динамічні знімки з мінімальною затримкою дихання.