Категорії новин   -   Загальна медицина   -  Загальна медицина

НОВИЙ HIGH-TECH РУЧНИЙ ПРИСТРІЙ ВІД КОМПАНІЇ PHILIPS МОЖЕ НАДАТИ РЕЗУЛЬТАТИ АНАЛІЗУ КРОВІ ВІДРАЗУ, БЕЗ ЗАТРИМОК

Прототип ручного аналізатотора крові на тропонін (cTn-I) продемонстрував хороший потенціал видавати результати на рівні стандартної лабораторії менш ніж за 10 хвилин, просто взявши кров із пальця. Minicare кардіологічний cTn-I пристрій розроблений для того, щоб допомогти працівникам охорони здоров’я ідентифікувати високий ризик на гострий коронарний синдром, не відходячи від пацієнта. Перше експериментальне дослідження показало хорошу ефективність пристрою, і Philips планує почати клінічні дослідження системи Minicare cTn-I в 2015 році.

Експериментальне дослідження проводили в лікарні імені святої Катаріни – передовому кардіологічному центрі в Нідерландах. Пристрій для аналізу крові Minicare продемонстрував себе на рівні зі стандартним лабораторним тестом на cTn-I. Це дослідження показало, що в майбутньому точні результати можна отримати протягом лічених хвилин, не виходячи з палати пацієнта.

За останніми даними, приблизно 15 відсотків хворих, госпіталізованих в невідкладному порядку з болем в ділянці серця мають інфаркт міокарда (серцевий напад). Стандартне лабораторне дослідження на cTn-I може зайняти до 90 хвилин, що істотно обмежує дії лікаря. Використовуючи нову систему Minicare cTn-I, працівники охорони здоров’я зможуть діагностувати та лікувати гострий коронарний синдром раніше, і одним маленьким проколом пальця покращити прогноз пацієнта. У той же час, цей тест можна застосовувати як критерій виключення для виписування пацієнтів, які не потребують невідкладної допомоги.

Ключовим фактором для запобігання основних причин раптової смерті є розробка нових інноваційних методів для їх ранньої діагностики та лікування. Якраз цю мету ставить перед собою компанія Philips.

05.02.2015
ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР
  РЕЄСТРАЦІЯ ПОКУПЦЯ
  • УВІЙТИ
  • ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ
  Забули пароль?
  ВІДНОВЛЕННЯ ПАРОЛЮ
  Пошта введена невірно
  Ваш номер телефону
  США
  Заповніть поле
  США
  Заповніть поле