Категорії новин   -   Комп'ютерна томографія   -  Комп'ютерна томографія

КОМПАНІЯ PHILIPS ОТРИМАЛА ПОЗИТИВНУ ОЦІНКУ ВІД FDA ДЛЯ НОВОГО IQON СПЕКТРАЛЬНОГО КТ

На з’їзді RSNA в 2014 г. компанія Philips оголосила про схвалення 510(k) від FDA для спектрального КТ IQon, якому немає рівних. Цей унікальний в своєму роді прилад здатен розпізнавати рентгенівські фотони високої та низької енергії, так як призма розділяє біле світло в кольори веселки. Прилад дозволяє отримати спектральну діагностичну інформацію за одне сканування, не впливаючи на робочий процес та пропускну здатність закладу.

“Спектральна візуалізація може потенційно змінити те, як клініцисти практикуватимуть радіологію в майбутньому, сказав Яків Сосна, президент Ізраїльського товариства радіології, завідуючий кафедрою променевої діагностики медичного факультету Університетської клініки Хадасса, який співпраював з компанією Philips. – В недавно опублікованому дослідженні з Philips IQon спектральним КТ діагностика покращувалася в 70% випадків”.

Що відрізняє IQon спектральний КТ від інших апаратів на ринку? Це отримання одночасно стандартного анатомічного знімка в сірій шкалі і пост-контрастного знімка, замість до- і пост-контрастного, що, фактично, скорочує час дослідження вдвічі. Також з новинкою – ітеративна модельна реконструкція (Iterative Model Reconstruction (IMR)), що дозволяє зменшити дозу опромінення без шкоди якості зображення. Оскільки IQon здатний визначати спектральні зміни в складі різних тканин, він може допомогти зробити кількісний аналіз вмісту в них кальцію, йоду та сечової кислоти. Він також може ідентифікувати хімічну природу камінців в нирках та склад кристального та мінерального осаду. Цей апарат є значно вдосконаленим двохенергетичним КТ, який вимагає більш високої дози опромінення та є більш чутливим до артефактів руху.

“IQon спектральний КТ зобов’язує нас лідирувати, забезпечувати медичне товариство новим сучасним обладнанням для візуалізації та рухатися вперед завдяки клінічному розумінню та зосередженості на пацієнті, – сказав Джин Саранезе, генеральний директор систем візуалізації, компанія Philips. – Забезпечення нового рівня спектральної інформації без впливу на робочий процес лікаря – необхідна складова постановки точних діагнозів для кращого догляду за пацієнтом”.

03.02.2015
ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

  АКТУАЛЬНІ ПРОПОЗИЦІЇ Комп\'ютерна томографія

  РЕЄСТРАЦІЯ ПОКУПЦЯ
  • УВІЙТИ
  • ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ
  Забули пароль?
  ВІДНОВЛЕННЯ ПАРОЛЮ
  Пошта введена невірно
  Ваш номер телефону
  США
  Заповніть поле
  США
  Заповніть поле