Категорії новин   -   Ультразвук   -  Ультразвук
January 14, 2019 https://bimedis.net/latest-news/browse/400/top-7-uzd-aparativ-po-spivvidnoshennyu-tsini-ta-yakosti

Щорічно на ринку з’являються десятки нових моделей УЗД апаратів. Деякі з них дійсно пропонують інновації у світі ультразвукової діагностики, у той час як інші відрізняються від попередників лише назвою та ергономікою. У Bimedis намагалися розібратися, що собою представляє сучасний ринок сонографічного обладнання.

ТОП 7 УЗД АПАРАТІВ ПО СПІВВІДНОШЕННЮ ЦІНИ ТА ЯКОСТІ

Щорічно на ринку з’являються десятки нових моделей УЗД апаратів. Деякі з них дійсно пропонують інновації у світі ультразвукової діагностики, у той час як інші відрізняються від попередників лише назвою та ергономікою. У Bimedis намагалися розібратися, що собою представляє сучасний ринок сонографічного обладнання. Результати нашого дослідження ми оформили у форматі невеликого рейтингу, складеного на основі таких параметрів як ціна та якість.

Пропонуємо ознайомитися з ним детальніше:

ТОП 7 УЗД АПАРАТІВ ПО СПІВВІДНОШЕННЮ ЦІНИ ТА ЯКОСТІ

УЗД апарат General Electric Voluson E8

Стаціонарна діагностична система Voluson E8 – це кращий апарат з точки зору співвідношення ціни та якості. Інженери General Electric вбудували в сканер величезну кількість інноваційних технологій, які дозволили домогтися небаченої досі якості об’ємної візуалізації зображення. Використання моделі E8 дозволяє вивести на новий рівень можливості візуалізації в області акушерства та гінекології, оцінки серцевої діяльності плоду в утробі матері та проведення ранніх ультразвукових досліджень у 1-му триместрі.

Головна відмінність GE Voluson E8 від попередників серії – удосконалена технологія об’ємної візуалізації HD live другого покоління. Завдяки їй суттєво зросла глибина сприйняття та реалізм анатомічних структур. За допомогою технології HD live УЗД апарат дозволяє отримати об’єктивні високоточні результати і встановити правильний діагноз.

Цікаво, що сканер підтримує режим томографії. Використовуючи потужний ультразвуковий сигнал, оператор може отримати кілька паралельних зрізів, які разом формують цілісне об’ємне зображення. Режим томографічного ультразвуку TUI – суттєвий крок у бік розширення можливостей ультразвукової діагностики.

Окремо слід згадати про сучасні датчики, якими комплектується пристрій – їхні розміри та вага зменшені на 40% у порівнянні з попередніми моделями. Працювати з ними просто та зручно, при цьому навантаження і втомлюваність кистей рук суттєво знижується.

ТОП 7 УЗД АПАРАТІВ ПО СПІВВІДНОШЕННЮ ЦІНИ ТА ЯКОСТІ

УЗД апарат Toshiba Aplio 300

Японський виробник запропонував по-справжньому універсальний сканер, який підійде як крупним медичним закладам, так і приватним невеликим клінікам. Toshiba вдалося вмістити основні функції сучасного УЗД апарату в компактний і недорогий, але досить ефективний пристрій.

Модель Aplio 300 підтримує усі необхідні параметри:

 • мультичастотне сканування;
 • автоматичне налаштування параметрів зображення;
 • імпульсна диференціальна тканинна гармоніка;
 • покращена візуалізація кровотоку;
 • тканинний доплер;
 • паралельне опрацювання зображень;
 • вимірювання товщини стінки інтима-медіа в автоматичному режимі.

ТОП 7 УЗД АПАРАТІВ ПО СПІВВІДНОШЕННЮ ЦІНИ ТА ЯКОСТІ

УЗД апарат Toshiba Aplio 400

В Toshiba врахували успіх молодшої моделі, після чого внесли певні корективи у її функціонал. У результаті модельний ряд японського виробника поповнив один із кращих і найбільш рентабельних УЗД сканерів сучасності - Aplio 400. Апарат середньої цінової категорії може похвалитися високою продуктивністю, яку можна порівняти з багатьма флагманськими моделями конкурентів, розширеним пакетом клінічного програмного забезпечення, великим 19-ти дюймовим монітором та чотирма активними роз’ємами для датчиків.

Toshiba Aplio 400 одразу здобуває прихильність до себе завдяки високій якості та прекрасній чіткості зображення, яке візуалізується на екрані. Добитися таких вражаючих результатів інженерам вдалося за допомогою технології автоматичної обробки суміжних сигналів Precision Imaging, яка забезпечує високу роздільну здатність по всій глибині сканування. У свою чергу, фірмова технологія ApliPure+ забезпечує однорідність зображення без зміни важливих клінічних маркерів методом частотного та просторового кодування.

ТОП 7 УЗД АПАРАТІВ ПО СПІВВІДНОШЕННЮ ЦІНИ ТА ЯКОСТІ

УЗД апарат Siemens Acuson S2000

Діагностична стаціонарна система Acuson S2000 – флагман в області ультразвукових досліджень. Апарат відноситься до преміум-цінового сегменту, при цьому його функціональність та продуктивність повністю виправдовують капіталовкладення. За допомогою експертного УЗД сканера від Siemens можна скористатися еластографією зсувної хвилі – унікальною функцією, яка без додаткових приладів та підвищення компресії дозволяє провести високочастотне обстеження молочних залоз, щитоподібної залози, шиї, внутрішніх органів та різноманітних новоутворень.

Сильні сторони Siemens Acuson S2000: дослідження в області акушерства, гінекології, кардіології, урології, неонатології, а також абдомінальні, внутрішньопорожнинні та інтраопераційні дослідження. Серед важливих технологічних переваг необхідно виділити такі режими досліджень як візуалізація скелета, пакет автоматичних розрахунків параметрів плоду на всіх стадіях вагітності, об’ємна візуалізація в 3D і 4D, детальне дослідження серця плоду, а також амніоскопічний рендеринг.

ТОП 7 УЗД АПАРАТІВ ПО СПІВВІДНОШЕННЮ ЦІНИ ТА ЯКОСТІ

УЗД апарат Toshiba Aplio MX

Універсальна діагностична система Toshiba Aplio MX – кращий вибір для діагностичного центру, який спеціалізується на обстеженні важких пацієнтів, вивченні патологічних вогнищ і новоутворень в тілі людини. Зручний, ергономічний та мобільний апарат відмінно підлаштовується під будь-які клінічні завдання. Важливі аргументи на користь японського сканера – це низька енергоємність, висока продуктивність, широкий арсенал функціональних можливостей при доступній ціні.

Поряд з основними режимами сканування УЗД апарат може похвалитися такими особливостями, як:

 • високоточні датчики для вивчення об’єктів діаметром менше 1 мм в 3D і 4D;
 • автоматичне налаштування параметрів зображення під конкретне обстеження;
 • комбінування частотного і просторового сканування для забезпечення однорідної і чіткої картинки;
 • контрастне підсилення зображення;
 • тканинна гармоніка.

ТОП 7 УЗД АПАРАТІВ ПО СПІВВІДНОШЕННЮ ЦІНИ ТА ЯКОСТІ

УЗД апарат General Electric LOGIQ E

Коли потрібна портативна діагностична система, можливості якої можна порівняти зі стаціонарними УЗД апаратами, варто обов’язково детальніше ознайомитися з моделлю General Electric LOGIQ E. Незважаючи на те, що сканер має компактні розміри, його продуктивність дозволяє проводити складні ультразвукові дослідження.

Енергетичний доплер, кольорове доплерівське картування, автоматична оптимізація параметрів зображення і нейтралізація шумів, імпульсно-хвильовий доплер, багатопроменеве сканування, пакети автоматичних розрахунків для акушерства, кардіології, радіології та гінекології – ось далеко не повний перелік можливостей приладу.

У порівнянні з конкурентами, переваги моделі LOGIQ E виглядають досить переконливо. Апарат підтримує режим трьохмірної реконструкції, кодовану гармоніку і панорамне сканування.

ТОП 7 УЗД АПАРАТІВ ПО СПІВВІДНОШЕННЮ ЦІНИ ТА ЯКОСТІ

УЗД апарат Philips ClearVue 350

Ультразвуковий сканер ClearVue 350 – це мобільна, легко маневруюча діагностична система з вражаюче пропрацьованою ергономічною конструкцією. Скромні розміри і невисока ціна ніяк не відображаються на арсеналі можливостей пристрою. Завдяки фірмовій технології Philips Active Array, яка дозволяє перемістити основні процеси формування ультразвукового променя безпосередньо в датчик, апарат забезпечує прекрасну якість зображень, яку можна порівняти з дорожчими та складнішими моделями.

На борту стаціонарної системи знаходяться такі функції, як XRES та SonoCT, які суттєво покращують чіткість зображення, знижують його зернистість, нівелюють артефакти і підкреслюють межі структур. Разом з ClearVue 350 можна проводити важливі дослідження на достатньо великій глибині проникнення ультразвукового променя.

Олексій Стахів, лікар, компанія BiMedis

14.01.2019
ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР