SIROINSPECT – НАДІЙНА ДІАГНОСТИКА КАРІЄСУ ВІД КОМПАНІЇ SIRONA

Стоматологічна компанія SIRONA представила стоматологам новий апарат, за допомогою якого діагностувати карієс стає ще простіше та зручніше.

SIROInspect- апарат для швидкого та ефективного моніторингу карієсу. З його допомогою стоматолог, не перериваючи процес екскавації некротизованих тканин зуба, може оцінити наявність або відсутність карієсу. Відмінність цього способу від використання звичайного карієс маркеру полягає у миттєвому стовідсотковому результаті – доля секунди і каріозне вогнище у променях ультрафіолетового світла стає яскраво-червоного кольору, тим самим допомагаючи стоматологу зрозуміти, необхідно чи ні продовжувати процес екскавації.

Стоматологічне обладнання. Бімедіс.

Флуоресценсію тканин зуба, які вражені карієсом, можна пояснити наступним чином. Просвічування тканин зуба апаратом SIROInspect (довжина хвилі 405 нм) супроводжується світінням продуктів розпаду дентину (вогнище каріозного процесу). Ділянки, де екскавація проведена не у повній мірі, флуоресцентують яскравим кольором. 

Апарат дуже зручний у користуванні, безпровідне живлення дозволяє використовувати його при роботі з кількома пацієнтами з різницею у лічені хвилини завдяки тому, що оптичне джерело світла піддається стерилізації.

SIROInspect має наступну комплектацію:

  • зонд;
  • акумулятор;
  • захисні окуляри;
  • волоконно-оптичне джерело світла (2 шт.);
  • пристрій для заряджання апарата;
  • батарея (2 шт.).

Купити стоматологічне обладнання. Бімедіс.

Стоматологічне обладнання, вироблене компанією SIRONA, у тому числі і SIROInspect з новою технологією FACE®, проходить чимало клінічних випробувань та технічних перевірок перед виходом на стоматологічний ринок. Згідно висновків спеціалістів, SIROInspect абсолютно безпечний як для здорових, так і для вражених карієсом зубів. На сьогоднішній день даний спосіб діагностики карієсу вважається найбільш інформативним та найперспективнішим.

Купити стоматологічне обладнання компанії SIRONA, а саме SIROInspect, можна у представників фірми або на стоматологічних виставках. Стоматологічне обладнання SIRONA – неперевершена якість та доступна ціна.

Ірина Тодорюк, лікар, компанія БіМедіс