PENTAX DEFINA - БРОНХОСКОПІЯ У HD ЗОБРАЖЕННІ ТА З ТЕХНОЛОГІЄЮ “I-SCAN”

На початку липня компанія Pentax анонсувала появу на ринках Європи, Ближнього Сходу та Африки (EMEA) нової ендоскопічної системи для проведення бронхоскопії під назвою Defina. Особливістю даної системи є використання HD процесора EPK-3000 з підтримкою технології «i-scan» та двох HD бронхоскопів високої рухливості EB15-J10 та EB19- J10.

Ендоскопічна система Pentax Defina

Система Defina не має собі  рівних завдяки своїй ергономічності та простоті у використанні. Низька вага та зручність у використанні бронхоскопів серії J-10,  роблять процедуру більш швидкою та якісною, що є неодмінною перевагою як для лікаря, так і для пацієнта.

Бронхоскопи  Pentax серії J-10

Система Defina забезпечує чітке та різке зображення, що дозволяє  провести якісний огляд та оцінку анатомічних змін слизової оболонки бронхів. Використання технології "i-scan" лікар-ендоскопіст має можливість проведення хромоендоскопії у реальному часі для ретельного огляду слизової оболонки та судин. Технологія "i-scan" включає в себе три режима: посилення поверхні (SE), посилення контрасту (CE), посилення тону (TE). Режим SE допомагає візуалізувати краї анатомічного утворення; CE – робить зображення поверхневих судин чітким та посилює візуалізацію текстури слизової оболонки; режим TE зможе допомогти підсиленню шляхом зміни кольору кожного пікселя.

   Поліп НD                      Поліп i-scan SE                 Поліп i-scan ТE

Для дотримання санітарно-гігієнічних вимог у ситемі Defina використовуються одноразові приналежності для попередження перехресного зараження. Сумісності зі стерилізаційною системою STERRAD®  гарантує повне знищення мікробактерій туберкульозу і навіть тих форм, які є стійкими до дії лікарських засобів.

Rainer Burkard, президент Pentax medical  у регіоні EMEA, зробив наступну заяву:

"При тісній співпраці з ендоскопістами з усього світу, ми розглянули можливість розробки ендоскопа високої чіткості, що забезпечує оптимальну якість зображення та візуалізації. Ми розробили систему яка пропонує високі стандарти ергономічності та гігієни для повного спектру діагностичних послуг у пульмонології. Наша нова система DEFINA спроектована для отримання кращих клінічних результатів та якості зображення у сфері пульмонології.

Нова система Defina буде доступна з 1 вересня 2016 року на всіх ринках регіону EMEA за винятком Росії. У Великобританії будуть доступні лише бронхоскопи EB15-J10 та EB19- J10.

Роман Верник, лікар уролог, компанія БіМедіс