DEXIS PLATINUM – ГАРМОНІЯ ЯКОСТІ ТА ЦІНИ В ОДНОМУ АПАРАТІ

Нове покоління цифрових візіографів не припиняє дивувати та радувати як стоматологів, так і їхніх пацієнтів. З кожною новою моделлю розробники намагаються удосконалити апарат, зробити його якомога практичнішим та комфортнішим.

DEXIS Platinum – апарат нового покоління, який поєднує у собі багато функцій, формуючих нове уявлення про роботу візіографів.

Цінне співробітництво стоматологічної компанії з Lockheed Martin, лідером в області космічних технологій, дозволило створити ідеальний візіограф.

Переваги візіографа DEXIS Platinum:

  1. PureImage тм технологія дозволяє робити знімки максимально якісними та деталізованими, при цьому збільшення знімку не впливає на його якість. Апарат здатний розрізняти 16 відтінків сірого кольору.
  2. Максимально високий, наскільки це тільки можливо, захист від радіації. За рахунок екрану ScatterGuard, який вбудовано в апарат, радіація, що випромінюється візіографом, не розсіюється, завдяки цьому лікар та пацієнт максимально захищені.
  3. WiseAngle тм – унікальний вихід кабелю під кутом 45°, що значно подовжує терміни роботи апарату, за рахунок зменшення кута вигинання на задній стінці датчика візіографа.
  4. Автоматизована програма DEXIS – з її допомогою зображення готове до перегляду вже через 2 секунди після експозиції. Програма сама контролює процес роботи візіографа, повідомляє про початок та завершення його роботи.

Купити стоматологічне обладнання преміум класу, до якого належить DEXIS Platinum, можна під час стоматологічних виставок або безпосередньо на фірмі виробника.

Компанія і в майбутньому планує радувати стоматологів своїми новинками. Стоматологічне обладнання від виробника DEXIS – це завжди якісний та бездоганний вибір.  

Ірина Тодорюк, лікар, компанія БіМедіс