• >
  • Новини
  • >
  • Ендоскопія
  • >
  • НА КОНФЕРЕНЦІЇ DDW 2016 БУЛИ ПРЕДСТАВЛЕНІ НОВІ КЛІНІЧНІ ДАНІ ПО СИСТЕМІ FUSE FULL SPECTRUM ENDOSCOPY

НА КОНФЕРЕНЦІЇ DDW 2016 БУЛИ ПРЕДСТАВЛЕНІ НОВІ КЛІНІЧНІ ДАНІ ПО СИСТЕМІ FUSE FULL SPECTRUM ENDOSCOPY

Компанія з виробництва медичного обладнання EndoChoice Holdings взяла участь у конференції DDW, присвяченій захворюванням травного тракту, яка цього року проходила у місті Сан-Дієго, на південному заході США. У рамках цього заходу вказана компанія презентувала для огляду не лише новинки свого обладнання, але також і результати клінічних досліджень, проведених якраз за участі цих же приладів. Під час конференції її відвідувачі мали можливість не лише ознайомитися з представленою технікою, але й купити ендоскопічне обладнання

За словами генерального директора компанії Марка Хілрета, головним напрямком роботи його фірми виступає виробництво та удосконалення колоноскопічної системи Fuse Full Spectrum Endoscopy. У якості довідкової інформації слід зазначити, що даний прилад, замість однієї камери на кінці фіброволоконної оптики, оснащений одразу трьома, а це суттєво збільшує можливість огляду слизової оболонки кишківника. Дослідження, проведені у цьому році за участі даної системи, демонструють позитивні ефекти від її використання, що відображаються на клінічних показниках пацієнтів. 

Так, в одному з останніх досліджень, проведених у Нью-Йорку, прийняли участь 25 лікарів та 4163 пацієнти, кожному з яких було проведено ендоскопічне обстеження за допомогою звичайного колоноскопа та за допомогою системи Fuse. За критерій оцінки був прийнятий показник виявлення аденом (ADR), який представляє собою число виявлених, гістологічно підтверджених аденом розділене на загальну кількість ендоскопій. Результат проведеного дослідження говорить на користь нової колоноскопічної системи, у якої показник виявлення аденом сягає 29%. У той же час, за умов проведення звичайної колоноскопії, ADR дорівнював 23,5%, що складає предмет суттєвої різниці.

Головний керівник цього дослідження Блеір Левіс відмітив, що описане дослідження проводилося в режимі рутинної ендоскопії в одному з клінічних центрів Нью-Йорка та проводили його рядові спеціалісти. А це свідчить про високу якість та точність самого апарату та про відсутність необхідності мати спеціальні навики для роботи з ним.

Аналізуючи дослідження, проведені з використанням сучасної системи для колоноскопії, можна з упевненістю стверджувати, що Fuse Full Spectrum Endoscopy суттєво збільшує шанси на виявлення передракових захворювань товстого кишківника. Це, безсумнівно, може послужити поштовхом для того, щоб купити ендоскопічне обладнання даного виду у кожний клінічний центр, який займається лікуванням хвороб травної системи.

Юрій Ловіцький, лікар, компанія БіМедіс