Категорії новин   -   Ендоскопія   -  Ендоскопія

4К ЕНДОСКОПІЯ З OLYMPUS VISERA 4K UHD СИСТЕМОЮ – ХВИЛЯ МАЙБУТНЬОГО

На початку ХІХ-го ст. геніальний молодий лікар, Philip Bozzini, присвятив час розробці своєї ідеї – Lichtleiter чи «Світлопровід», перший ендоскоп. На жаль, Bozzini рано відійшов у інший світ і не зміг вдосконалити свій пристрій, але він випередив свою епоху, напророчивши, що таке обладнання можна буде використовувати для дослідження різних органів. Завдяки цим раннім винахідникам та розвитку науки ми на сьогоднішній день маємо величезну кількість потужних інструментів. Починаючи від гнучких і до жорстких, від хірургічного до діагностичного застосування, а нещодавно у нас з’явився навіть шанс подивитися на внутрішні органи в 4К.

Поєднання досвіду та знань: Sony Olympus Medical Systems

Оскільки Full HD ендоскопи вже представлені на ринку, компанії Sony та Olympus вирішили об’єднати свої сили і зробити наступний логічний крок. Вони створили альянс Sony Olympus Medical Systems, щоб розробити найкращий 4К ендоскоп. Їхня 4К система для ендоскопічної хірургії, Visera 4K UHD (ultra-high definition), заключила у собі сукупність знань та досвіду двох гігантів, а це означає, що їхній витвір функціональний, стильний та забезпечує чудову якість зображення в одному комплекті. 

4К ЕНДОСКОПІЯ З OLYMPUS VISERA 4K UHD СИСТЕМОЮ – ХВИЛЯ МАЙБУТНЬОГО

Де можна застосовувати систему Visera 4K UHD і в чому полягають її переваги?

Платформа Visera – це:

1)    4K UHD камера – надзвичайно висока різкість зображення зі швидким фокусом, що стало можливим завдяки 4К технології та передачі даних через оптоволокно

2)    ULTRA телескоп – широке поле для огляду, високий контраст, низьке спотворення

3)    Visera 4K UHD пристрій управління камерою – різноманітні функції для обробки зображення на зручному сенсорному екрані

4)    Ксенонове джерело світла – 300В, автоматичне налаштування інтенсивності

5)    4K LCD монітори – на ваш вибір 31” чи 55” 4K (4096×2160/3840×2160) монітор.

Система Visera 4K UHD призначена для проведення лапароскопічних та артроскопічних операцій.

Ендоскоп Visera не має собі рівних, коли справа стосується глибини та детальності, так як дозволяє збільшувати зображення без втрати фокусу та без пікселяції, що характерно для стандартних ендоскопів. Все це означає, що хірургам не доведеться жмуритися на екран під час напруженої операції. А покращена насиченість кольору 4К дасть хірургам впевненість при маніпуляції з тканинами з таким рівнем анатомічної деталізації, про яку професіонали медичної сфери давно мріяли.

4К ЕНДОСКОПІЯ З OLYMPUS VISERA 4K UHD СИСТЕМОЮ – ХВИЛЯ МАЙБУТНЬОГО
4К ЕНДОСКОПІЯ З OLYMPUS VISERA 4K UHD СИСТЕМОЮ – ХВИЛЯ МАЙБУТНЬОГО

4К і за межами

У більшості сфер застосування, Full HD ендоскопи характеризуються достатнім розширенням зображення, але, приймаючи до уваги, наскільки швидко втілилася у життя 4К ендоскопія, стає зрозумілим, що за нею майбутнє. Незабаром ми матимемо і гнучкі 4К ендоскопи, але, звичайно ж, вартість таких пристроїв буде багатьох відштовхувати. Якщо вас цікавить інформація про ефективність HD vs. SD ендоскопів, є чудова стаття, видана Американським співтовариством гастроінтестинальної ендоскопії. Компанія БіМедіс слідкує за останніми досягненнями на всесвітньому медичному ринку, і ми сміливо схвалюємо Olympus Visera 4K UHD систему для ендоскопічної хірургії.

http://www.asge.org/uploadedFiles/Publications_(public)/Highdef_highmag_endoscopes.pdf

Юрій Саркісов, лікар, компанія БіМедіс

17.05.2016
ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР
  РЕЄСТРАЦІЯ ПОКУПЦЯ
  • УВІЙТИ
  • ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ
  Забули пароль?
  ВІДНОВЛЕННЯ ПАРОЛЮ
  Пошта введена невірно
  Ваш номер телефону
  США
  Заповніть поле
  США
  Заповніть поле