Категорії новин   -   Ультразвук   -  Ультразвук

SONOSITE EDGE II – НАДНАДІЙНИЙ ПОРТАТИВНИЙ УЗД АПАРАТ

Компанія FUJIFILM SonoSite пишається тим, що вже багато років залишається лідером на ринку портативних УЗД апаратів, відкриваючи можливість здійснювати високоякісну візуалізацію на потужній, та, водночас, компактній платформі. Апарат Edge II оснащений новітньою технологією датчиків, яка підвищує його продуктивність і дозволяє використовувати цей легкий портативний пристрій у найсуворіших умовах. Компанія FUJIFILM вже отримала дозволи CE та 510(k), а це означає, що незабаром пристрій з’явиться на ринках Європи та США.

Чудова візуалізація та безпрецедентна міцність

УЗД апарат Edge II має у своєму функціоналі нову технологію DirectClear, доступну на певних датчиках (rC60xi, rP19x), яка покращує пенетрацію сигналу та контрастне розширення. Ще один інтригуючий елемент – це технологія броньованого кабелю (опція для датчиків rC60xi, rP19x, L38x). Замість звичайного внутрішнього покриття, у нових датчиках кабелі мають металеву оболонку, що дозволяє зберегти цілісність зображення протягом життя датчика. Також в Edge II передбачено систему запобігання нещасним випадкам – робоча консоль водонепроникна, а працездатність зберігається навіть після падіння з метрової висоти.

«З того часу, як компанія SonoSite презентувала свій перший УЗД апарат у 1999 р., вона продовжує знаходити рішення, які ідеально відповідають діагностичним потребам лікаря біля ліжка хворого, – зазначив Діку Манадвія, лікар, член Американського університету медиків невідкладної допомоги, член Королівського терапевтичного коледжу Канади, головний лікар і старший віце-президент FUJIFILM SonoSite Inc. та FUJIFILM Medical Systems U.S.A. Inc., – система Edge II міцна, надійна та проста у використанні. Та поряд із цим, в Edge II ми також включили розширені можливості для прискорення отримання зображень, що дозволяє медикам впевнено робити заключення і зосереджуватися на найголовнішому – на самому пацієнті».

Інтуїтивне, стильне та портативне рішення

Апарат можна використовувати біля ліжка хворого, у системі невідкладної медичної допомоги або ж у найбільш несприятливих та суворих умовах – FUJIFILM SonoSite Edge II просто вражає. Розробники наповнили комплектацію багатьма режимами візуалізації. Врахувавши побажання клієнтів, вони зробили Edge II справді міцним горішком з броньованими кабелями для датчиків, щоб у найпотрібніший момент можна було на нього покластися. 

Юрій Саркісов, лікар, компанія БіМедіс

24.03.2016
ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР
  РЕЄСТРАЦІЯ ПОКУПЦЯ
  • УВІЙТИ
  • ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ
  Забули пароль?
  ВІДНОВЛЕННЯ ПАРОЛЮ
  Пошта введена невірно
  Ваш номер телефону
  США
  Заповніть поле
  США
  Заповніть поле