КОМПАНІЯ BIOTRONIK ПРЕДСТАВИЛА ПЕРШІ В СВІТІ МРТ-СУМІСНІ ПРИЛАДИ, ЩО ІМПЛАНТУЮТЬСЯ

Німецька компанія Biotronik розробила кардіовертер-дефібрилятор для імплантації (КДІ) та пристрій для серцевої ресинхронізаційної терапії з функцією дефібрилятора (СРТ-Д), які схвалені для сумісного використання в МРТ діагностиці. Inventra ProMRI кардіологічні пристрої містять в собі чотирьохполюсні лівошлуночкові електроди Sentus, які володіють більш точною, поліпшеною подачею електричного розряду.

Переваги нових пристроїв дозволяють імплантувати пацієнтам із серцевою недостатністю СРТ-Д і високотехнологічні електроди, які не бояться магнітного поля. Це дає лікарям можливість проводити МРТ сканування без ризику збою роботи пристрою. Нова технологія найбільш цінна для пацієнтів літнього віку, які з часом набувають різних супутніх патологій, таких як інсульти, онкологічні процеси та інші серйозні захворювання.

Нові технології

Нові кардіологічні пристрої Biotronik Inventra включають унікальну технологію MorphMatch, яка використовує алгоритм морфологічної дискримінації для забезпечення максимальної специфічності визначення тахіаритмічних епізодів. MorphMatch оптимізує подачу розрядів і мінімізує їх кількість, що дозволяє продовжити життя пацієнту та приладу.

Нова передова технологія стимуляції в закритому контурі (СЗК) використовує алгоритм для автоматичного регулювання частоти серцевих скорочень (ЧСС) шляхом вимірювання внутрішньосерцевого опору. Цей показник залежить від вегетативної нервової системи, яка компенсує недостатність синоатріального вузла і підвищує ударний об'єм серця. Технологія СЗК може це зареєструвати, і відповідно, відрегулювати ЧСС. Це значить, що КДІ тепер можуть реагувати на природні зміни ЧСС під час психічного або фізичного стресу.