Категорії новин   -   Стоматологія   -  Стоматологія

ПІРСИНГ ЯЗИКА – СЬОГОДНІ ЦЕ МОДА, А ЗАВТРА - ХВОРОБА

Пірсинг… Таке незрозуміле і водночас таке поширене мистецтво; звідки ж він походить і які загрози несе у майбутньому? Давайте це з’ясуємо!

Пірсинг – це древнє мистецтво, яке існувало у Римській імперії, у стародавньому Єгипті та Греції. У ті часи його робили благородним воїнам, котрі хотіли відрізнятися від решти людей. Пізніше у Греції робити проколи дозволялося лише заміжнім жінкам.

Сьогодні пірсинг став дуже популярним, зробити його може будь-хто і де завгодно. Особливо популярним місцем проколу став язик.

Перед тим, як робити пірсинг, стоматологи радять дуже добре подумати, адже те, що сьогодні викликає захват, завтра може негативно позначитися на вашому здоров’ї.

Якщо ж ви все-таки зважилися на цей крок, тоді слід запам’ятати золоте правило: подібні маніпуляції повинні здійснюватися лише лікарем у спеціальних медичних центрах, а не у салонах краси. Пояснюється це тим, що крізь язик проходять магістральні артерії та вени, пошкодження яких може призвести до сильної кровотечі та навіть до летальних випадків.

Сьогодні лікарі попереджують молодь про серйозні негативні наслідки пірсингу, основними з яких можна назвати:

 1.  Запальні процеси у м’яких тканинах порожнини рота.

Зона проколу – це улюблене місце хвороботворчих бактерій, які пізніше можуть викликати запальні реакції у порожнині рота. Саме тому місце проколу потребує особливої гігієни, обробки прикрас спеціальними розчинами, про що пацієнти часто забувають.

Науково підтверджено, що люди з пірсингом на язиці частіше страждають від запалення ясен та інших пародонтологічних захворювань.

 1.  Неприємний запах з рота.

При проколі будь-якої частини порожнини рота страждає його гігієна, адже бактерії скупчуються у важкодоступних місцях між прикрасами та м’якими тканинами. Це і викликає неприємний запах.

 1.  Тріщини та сколи зубної емалі.

Жодна людина не може постійно контролювати усі рухи язика, так як більшість з них мимовільні. Металічна деталь часто вдаряється об зуби, чим і викликає спочатку їхню чутливість, а у майбутньому і серйозніші проблеми – тріщини та сколи емалі.

 1. Рецесія ясен.

99,8% осіб, які зробили пірсинг язика, відмічають рецесію ясен, особливо це стосується нижніх фронтальних зубів. Причому, чим довше людина носить прикрасу, тим більший у неї ступінь рецесії.

Багато хто відмічає, що після пірсингу німіють м’які тканини як самого язика, так і прилягаючі до нього, особливо дно порожнини рота.

Деякі модниці роблять собі пірсинг під язиком, адже це вважається дуже популярним у наш час. Але, на жаль, призводить лише до негативних наслідків.

Ціна цього задоволення залежить від виду прикрас, матеріалу, з якого вони виготовлені, а також кількості часу, яку спеціаліст витратить на їхнє встановлення. Приблизна вартість варіюється у межах від 250 грн. та вище.

Мода – це хіт на кілька сезонів, у той час як здоров’я – це мода назавжди.

Ірина Тодорюк, лікар, компанія БіМедіс

10.02.2016
ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР
  24 Лютий 2016, 00:51:28
  Google переклад
  Это напоминает историю про туннели в ушах. Молодёжь сначала делает дырку в ушах и платит за это деньги, а потом хочет её залечить, заплатив ещё деньги. Каждому своё, и пирсинг языка является из рода пластической хирургии по уродыванию своего тела. Но каждому своё

  Це нагадує історію про тунелі у вухах. Молодь спочатку робить дірку у вухах і платить за це гроші, а потім хоче її залікувати, заплативши ще гроші. Кожному своє, і пірсинг мови є з роду пластичної хірургії за уродыванию свого тіла. Але кожному своє

   Татьяна Корабельникова 23 Лютий 2016, 19:34:31
   Google переклад
   Интересная дискуссия намечается! Девушки, почему никто меня не поддержит? Что плохого в пирсинге? Разве это не здорово?Прочитав пост, немного испугалась: воспаление, запах изо рта, сколы эмали... Жуть...Скажу по секрету, мой парень хочет, чтобы я еще в одном месте пирсинг сделала. Если кому-то не нравится, не делайте!

   Цікава дискусія намічається! Дівчата, чому ніхто мене не підтримає? Що поганого в пірсингу? Хіба це не здорово?Прочитавши пост, трохи злякалася: запалення, запах з рота, відколи емалі... Жах...Скажу по секрету, мій хлопець хоче, щоб я ще в одному місці зробила пірсинг. Якщо комусь не подобається не робіть!

    Юлия Мельникова 23 Лютий 2016, 13:42:41
    Google переклад
    Честно говоря, мне пирсинг языка не понятен и не приятен. А оказывается еще и такие вредные последствия могут быть. Молодежь делает пирсинг и о последствиях не задумывается!

    Чесно кажучи, мені пірсинг язика не зрозумілий і не приємний. А виявляється ще й такі шкідливі наслідки можуть бути. Молодь робить пірсинг і не замислюється про наслідки!

     Serg Mihel 19 Лютий 2016, 23:51:54
     Google переклад
     Если честно, не понимаю этого удовольствия. А ещё возможные последствия(( ... Но если парень в восторге - девочки делайте! Танцуй, пока молодой)) Только соблюдайте элементарные правила и всё будет ОК!

     Якщо чесно, не розумію цього задоволення. А ще можливі наслідки(( ... Але якщо хлопець в захваті - дівчатка робіть! Танцюй, поки молодий)) Тільки дотримуйтесь елементарних правил і все буде ОК!

     • Iryna Todoruyk 25 Лютий 2016, 17:10:44
      Google переклад
      Уважаемый Serg, то что пользы никакой от пирсинга - это гарантия, еще и проблем со здоровьем можно заработать! Спросите мнение своего стоматолога о пирсинге, и я уверена, что услышите еще много интересного, что не вошло в нашу статью.

      Шановний Serg, то що ніякої користі від пірсингу - це гарантія, ще і проблем зі здоров'ям можна заробити! Запитайте думку свого стоматолога про пірсинг, і я впевнена, що почуєте ще багато цікавого, що не ввійшло в нашу статтю.

     АКТУАЛЬНІ ПРОПОЗИЦІЇ Стоматологія

     РЕЄСТРАЦІЯ ПОКУПЦЯ
     • УВІЙТИ
     • ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ
     Забули пароль?
     ВІДНОВЛЕННЯ ПАРОЛЮ
     Пошта введена невірно
     Ваш номер телефону
     США
     Заповніть поле
     США
     Заповніть поле