Категорії новин   -   Ультразвук   -  Ультразвук

КОМПЛЕКТ PHILIPS LUMIFY ВИВЕДЕ УЗД НА БАЗІ АНДРОЇД НА НОВИЙ РІВЕНЬ

Незабаром компанія Philips випустить на ринок ультразвукову технологію Lumify, яка приєднується до сумісного смартфону або планшету з оперативною системою Андроїд, використовуючи девайс як посередник, для того, щоб показувати інтерфейс, який знайомий більшості фахівцям і лікарям. Компанія Philips зуміла створити датчик з мікро-USB виходом і з простим закачуванням додатків, що дозволить будь-кому підключити датчик і відразу їм користуватися, без допоміжних пристроїв.

Зручний функціонал і сучасна «хмарна» інтеграція.

Хоч це додаток призначений для використання в ургентній медицині і як інструмент обстеження біля ліжка хворого, він також може бути корисним в інших клінічних випадках. Ця система втілює поняття - увімкнув і користуйся. Але це не все, компанія Philips також створила спеціальну платформу, як частина додатка, яка дозволяє лікарям і фахівцям завантажувати, ділитися і зберігати клінічні знімки і дані на «хмаринний» сервіс. Ця платформа - Philips HealthSuite Digital Platform, дає можливість миттєво з'єднається з «хмарою», де інформація зберігається на захищених серверах.

«Додаток УЗД для смартфона - це багатообіцяюча концепція, яка дасть медичним працівникам новий спосіб проведення діагностики біля ліжка хворого і, якщо знадобиться, в будь-яких динамічних клінічних середовищах з інтенсивним навантаженням і стресом», - сказав Дж. Крістіан Фокс, лікар УЗД, член AIUM. «В ургентному відділенні доступ до таких технологій, як додаток УЗД для смартфона, може направити на правильне рішення в критичні моменти і допомогти як медичному працівнику, так і пацієнту в цілях благополучного результату лікувального процесу»

З Philips Lumify картина майбутнього ясна, як божий день.

Ця ультразвукова технологія для смартфонів насправді вражає і показує, що проведення ультразвукового дослідження не вимагає важких, громіздких апаратів. Можливо, в майбутньому, лікарі будуть носити з собою датчик Philips Lumify і сумісний девайс з додатком Lumify як вони носять фонендоскопи на сьогоднішній день. Мати УЗД апарат у кишені - це мрія любителів техніки і, до того ж, з його допомогою рятуватимуть життя!

Юрій Саркісов, лікар, компанія БіМедіс

08.09.2015
ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР
  РЕЄСТРАЦІЯ ПОКУПЦЯ
  • УВІЙТИ
  • ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ
  Забули пароль?
  ВІДНОВЛЕННЯ ПАРОЛЮ
  Пошта введена невірно
  Ваш номер телефону
  США
  Заповніть поле
  США
  Заповніть поле