• >
  • Новини
  • >
  • Ультразвук
  • >
  • ПРОГРАМНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ CSOUND ВІД КОМПАНІЇ GE БУЛО ВПЕРШЕ ВСТАНОВЛЕНЕ В МЕДИЧНОМУ ЦЕНТРІ

ПРОГРАМНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ CSOUND ВІД КОМПАНІЇ GE БУЛО ВПЕРШЕ ВСТАНОВЛЕНЕ В МЕДИЧНОМУ ЦЕНТРІ

Обстеження серця - не найлегше завдання. Причина полягає у тому, що воно постійно в русі. Серцевий м'яз ритмічно скорочується і розслабляється, щоб забезпечити потік крові до всіх частин тіла. Часто, якість знімків серця знаходяться не на належному рівні для постановки точного діагнозу. Якраз тому, компанія GE - лідер у сфері медичних технологій, розробила програмне забезпечення cSound. Воно створює дуже детальне візуальне відображення внутрішніх механізмів серця в реальному часі. Це програмне забезпечення не має аналогів, воно було встановлено в медичному центрі Aurora St. Luke's у м. Мілуокі в штаті Вісконсін.

Робота cSound сама по собі унікальна. Його можна порівняти з тим як суперкомп'ютери можуть справлятися з величезною кількістю інформації. Воно бере неймовірну кількість сирих даних і обробляє їх на льоту, для формування приголомшливої 4D анімацій серця. Програмне забезпечення, таке як cSound дасть дорогу надточним діагнозами, особливо коли питання стосується візуалізації патології клапанів серця. Лікарі зможуть бачити патологічний рефлюкс і дефекти штучних клапанів, що не буде видно в повному обсязі крім як у такому економному комплекті.

Можливо, у вас збереглося упередження, що 4D анітрохи не кращі, ніж 3D, але насправді, вони містять набагато більше інформації. 3D знімки генеруються від серії 2D знімків, а 4D має перевагу додаткового виміру - часу. Ця технологія значно економніша, ніж методи, які необхідні для отримання інформації такої же діагностичної цінності. Плюс до того, її можна застосовувати для обстеження пацієнтів із зайвою масою тіла, з патологіями легких і пацієнтів, яких неможливо перевернути в різні позиції, що необхідно для 3D.

«Наші інженери зібралися виявити всі труднощі при отриманні непереконливих результатів, і змінити швидкість і точність догляду за серцем. Ми пишаємося результатом роботи cSound в руках клініцистів Медичного центру Aurora St. Luke's »- сказав Ал Ложевський, генеральний менеджер в компанії GE Healthcare. «Ми вважаємо, що ультразвук має потенціал швидко змінити догляд за хворими протягом наступного десятиліття, особливо, що стосується кардіоваскулярного догляду. Ми собі уявляємо день, коли всі кардіологи зможуть заглянути всередину серця, надаючи більш цілеспрямований догляд за хворими ».

На перший погляд, у деталізацію об'єкта на рухомій зображенні важко повірити, але це можна порівняти з можливістю розкрити грудну порожнину і заглянути в б'ється серце. Прорив в програмному забезпеченні від компанії GE принесе користь все більшій і більшій кількості пацієнтів у міру його впровадження в самі останні сучасні ультразвукові апарати. На сьогоднішній день, cSound є на апаратах Vivid S70, Vivid E90 і Vivid E95.

Ось кілька прикладів 4D сканів з програмним забезпеченням cSound: