КОМПАНІЯ VARIAN MEDICAL SYSTEMS ПРЕДСТАВИЛА НОВІТНІЙ АПАРАТ ДЛЯ РАДІОТЕРАПІЇ VITALBEAM

Як відомо, рак - це неконтрольований, патологічний ріст клітин. Ці атипові клітини можуть ділитися, рости і вражати інші тканини й органи. Лікування таких захворювань часто складне і важко переноситься пацієнтом. Необхідна розробка нових стратегій, у тому числі інновацій у медичних технологіях для подальшої боротьби проти раку.

Світовий лідер серед платформ радіотерапії та радіохірургії - компанія Varian – нещодавно представила систему Vitalbeam, яка поповнить лінійку популярних систем, пропонованих Varian. Vitalbeam стане золотою серединою між флагманом Truebeam і більш доступною за ціною системою Unique. Vitalbeam - це сучасна, повністю модульна платформа з пакетом апгрейдів.

«Vitalbeam поєднує найкраще з наших технологій і об'єднує багато інновацій, які ми розробили для популярної системи радіохірургії TrueBeam, з метою поліпшити точність, безпеку і швидкість лікування», - сказала Коллін Кеннеді, президент відділу Систем Онкології компанії Varian. «Це гнучка, модульна система, доступна за ціною, і повною мірою за клінічними потребам підходить сьогодні нашим клієнтам, і з їх зростанням у майбутньому».

У стандартну конфігурацію Vitalbeam увійде: коліматор з 80 пелюстками для променевої терапії з модульованою інтенсивністю (intensity-modulated radiation therapy - iMRT), промінь лінійного прискорювача для проведення мегавольтної (мВ) променевої терапії з низькою дозою, що дозволить проводити візуалізаційний контроль і синхронізацію з диханням для запобігання розмиття, викликаного рухом. Ця система дасть можливість клінікам і лікарням персоналізувати їхній комплекс радіотерапії з цілою низкою апгрейдів. Вони включають: коліматор зі 120 пелюстками з високою роздільною здатністю, технологію RapidArc для більш швидкого iMRT, кіловольтну (кВ) візуалізацію, налаштування енергії фотонів і електронів, а також кВ КТ з конічним променем (з можливістю 3D і 4D). Це чудова перевага, оскільки бюджет деяких установ не дозволяє придбати все відразу.

Проведення променевої терапії з Vitalbeam - одна радість, адже у неї є вбудований графічний інтерфейс системи наведення, який є легким у експлуатації і зменшує ймовірність помилки з боку оператора. Інтерфейс дає підказки, спрямовує оператора і має автоматичні функції, що полегшують робоче навантаження.

Vitalbeam - це платформа нового покоління в радіотерапії, яка оптимізує систему проведення лікування, максимально збільшує його ефективність і оптимізує робочий процес. Ця система має ряд апгрейдів, що ідеально підходять для клінік з невеликим бюджетом, які хочуть розширити свої можливості у майбутньому.