Категорії новин   -   Загальна медицина   -  Загальна медицина

КОМПАНІЯ MR SOLUTIONS ПРЕДСТАВИТЬ ДОКЛІНІЧНІ МУЛЬТИМОДАЛЬНІ СИСТЕМИ НА ЗУСТРІЧІ ISMRM В ТОРОНТО

MR Solutions, компанія із Великобританії, продемонструє свої нові мультимодальні системи візуалізації на щорічній зустрічі Міжнародної спільноти магнітно-резонансної томографії в медицині (International Society for Magnetic Resonance in Medicine – ISMRM) в Торонто, Канада (30 травня – 5 червня 2015 р.).  

MR Solutions представить останні мультимодальні модулі для застосування у ветеринарній практиці і лабораторній діагностиці, які можна буде використовувати в поєднанні з уже функціонуючими МРТ системами 3Т, 4,7Т і 7Т без криогену (не потрібен рідкий гелій). Дослідження можна проводити в різних конфігураціях: незалежне, послідовне і одночасне захоплення. Нові ПЕТ-МРТ і SPECT-МРТ (однофотонна емісійна комп’ютерна томографія – SPECT) модулі встановлються з фронтальної сторони МРТ апарата для повного синергізму від анатомічних до функціональних даних.

Девід Тейлор, генеральний директор MR Solutions прокоментував “Ми постійно шукаємо шляхи подальшого розвитку технології і ми розробили мультимодальну систему, яка поєднує SPECT і ПЕТ з оптичною технологією. Зараз мультимодальними технологіями можна користуватися в одній кімнаті, що дозволяє дослідникам з легкістю отримувати багатосторонні дані. Ці мультимодальні системи будуть представлені на виставкому стенді 523 на ISMRM”.

За останні роки сфера мультимодальної візуалізації стрімко прогресує. Для отримання повної картини захворювання необхідно застосувати два чи більше методів візуалізації. Вона також покращує робочий процес, діагностичну точність і допомагає вибрати кращу лікувальну тактику.

Компанія MR Solutions має тисячі встановлених апаратів по світу та понад 30 років досвіду. Її системи славляться точністю, якістю і контрастним зображенням м’яких тканин.

05.08.2015
ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР
  РЕЄСТРАЦІЯ ПОКУПЦЯ
  • УВІЙТИ
  • ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ
  Забули пароль?
  ВІДНОВЛЕННЯ ПАРОЛЮ
  Пошта введена невірно
  Ваш номер телефону
  США
  Заповніть поле
  США
  Заповніть поле