Відмінність лазерів для епіляції

Проблема небажаного волосся на тілі хвилює як жінок, так і чоловіків. Боротьба з рослинністю ведеться ще з далеких віків до нашої ери. популярність на глаке обличчя і тіло прийшла з Єгипту. Для єгиптян видалення волосся було повсякденним заняттям і найбагатші з них тримали в будинку персонального перукаря.

Час не стоїть на місці і один популярний спосіб позбавлення від волосків змінює інший. Зараз на піку популярності лазерна епіляція.

 

Лазерне видалення волосся - це медична косметологічна процедура впливу на меланін, руйнування фолікула волоса і позбавлення живлення сосочка за допомогою лазера. Лазер проникає в шкіру і нагріває фолікул. Процедуру неможливо назвати безболісною, але і особливо неприємних відчуттів вона не принесе. Для пацієнтів з низьким порогом болю, особливо під час процедури в зоні бікіні, використовують спеціальні креми.


 

Різні салони використовують в своїй практиці різні типи лазерів. Деякі з них вже відходять на друге, а то і третє місце за популярністю і ефективності, а на їх місце приходять інноваційні розробки.

 

Види лазерів для епіляції:

 

  • Рубіновий лазер. Перший борець з небажаною рослинністю. Він працює на кристалі рубіна, що стає зрозумілим з назви. Довжина його хвилі коротка, найкраще такий промінь поглинається меланіном. Цикл повного видалення волосся становить 15 процедур. Зараз таке обладнання вважається застарілим і існують апарати, за допомогою яких цикл процедур скоротився в два рази;                                                                                                                                                                                     
  • Олександритовий лазер. В основі його роботи закладами александрит збагачений хромом. Епіляція александритовим лазером має таку перевагу апарату - це можливість регулювання довжини хвилі. Він ефективно впливає на різного кольору волосся і відтінки шкіри.                                                                                                                            
  • Діодний лазер. Лазер діодний руйнує фолікулу волоса без можливості її відновлення. Його промінь проникає глибше в епідерміс, довжина хвилі - 800 нм, що дозволяє руйнувати фолікули, які містять різну кількість меланіну. Цикл процедур з цим лазером помітно скоротився, а сама процедура проходить майже безболісно;           
  • Неодимовий лазер. Завдання і перевага цього лазера - позбавлення живлення волосся. Довжина хвилі неодимового лазера становить 1064 нм. Саме тому він може коагулювати кров'яні судини, що живлять волосся. Є й недоліки у цього лазера, його потужність нижча, ніж у перерахованих вище лазерів, тому і ефективність його нижча;                                                                                                  
  • IPLASER СИСТЕМИ. Нове слово в світі епіляції. Це унікальні апарати, які поєднали в собі все краще з інших систем. Вони впливають на меланін, як олександритовий і діодні лазери і на білок, як неодимові лазери. Апарат ефективний в роботі зі всіма Фототипами шкіри. Iplaser система зареєстрована, як електричний побутовий прилад для видалення волосся, тому мати медичну ліцензію для його експлуатації не обов'язкова.

Як підготуватися до лазерної епіляції?

 

Перед проведенням процедури лазерної епіляції необхідно дотримуватися кількох правил. Максимум за два тижні, мінімум за десять днів до сеансу треба утриматися від прийняття сонячних ванн і відвідування солярію. Також слід виключити інші види епіляції. Тільки в день перед самою процедурою необхідно скористатися бритвою в тих зонах, які будуть піддані процедурі. № дня до сеансу не використовувати спиртовмісну косметику, а за два тижні до процедури не приймати антибіотики тетрациклінової групи.


 

Видалення волосся назавжди -  мрія кожної жінки, але лазерна епіляція - це не панацея. Лазер для епіляції за один сеанс не видалить волосся назавжди. Залежно від типу шкіри, товщини і кольору волосся, від лазера, яким проводиться процедура кількість сеансів може варіюватися від 4 до 10. Навіть після повного видалення, через приблизно пів року волосся можуть почати рости знову ,, але тонкі і світлі. Для цього необхідно проводити закріплює процедуру раз на півроку-рік.

Наталія Акерман, Компанія BiMedis