Якісна діагностика сітківки з апаратом ZEISS CLARUS 500

Невисока якість зображення може залишити деякі патології очей невидимими. Ознаки раннього захворювання сітківки найчастіше важко виявити через можливість формування проблеми на далекій периферії. Зображення широкоформатного поля показало, що воно здатне виявити більше патологій, ніж дослідження стандартного поля, і це в свою чергу дозволяє діагностувати патології периферичної сітківки.

CLARUS ™ 500 - це система зображень нового покоління від німецької компанії ZEISS, яка забезпечує справжній колір і високу роздільну здатність на всьому ультра-широкоформатному зображенні.

Проводьте огляд пацієнтів впевнено:

  • КОЛІР - захоплення зображень True Color для диференціальної діагностики
  • ЧІТКІСТЬ - отримуйте дані з високою роздільною здатністю від полюса до периферії
  • КОМФОРТ - створіть зручність пацієнту, яка гарантує цілісність зображення

Колір і чіткість для керуванням вашими рішеннями

Завдяки ZEISS CLARUS 500 з'явилася можливість використовувати якісні зображення для широкого діапазону пацієнтів:

  1. Точність кольорів допомагає в діагностиці та документації захворювання очей.
  2. Всі зображення True Color можна розділити на відображення червоного, зеленого і синього каналів, щоб поліпшити візуальний контраст деталей в певних шарах сітківки:

  • Зображення червоного каналу показують більш детально судинну оболонку ока. Це може бути корисним для візуалізації нервових або пухлинних уражень;
  • Зображення зеленого каналу забезпечують відмінний контраст сітківки, що важливо для огляду судинної системи і діагностики крововиливів;
  • Зображення синього каналу покращують видимість передніх шарів сітківки, дозволяє легше візуалізувати дефекти шару нервових волокон сітківки і епіретинальних мембран.

Отримуйте чіткі і точні зображення від макули до далекої периферії:

  • CLARUS 500, використовуючи оптику ZEISS, знімає ультра-широкоформатні зображення з високою якістю до 7 мікрон;
  • Дуже висока роздільна здатність, а також інтуїтивно зрозуміле програмне забезпечення, дозволяють клініцистам помічати найменші зміни і патології, а також переглядати, порівнювати і анотувати зображення.

Призначений для комфорту пацієнта

Цифрова фундус-камера CLARUS 500 - простий, стабільний і інтуїтивно зрозумілий апарат, який забезпечує цілісність зображення і гарантує комфорт пацієнтові.

1. Простий відпочинок для голови і підборіддя дозволяють пацієнтові підтримувати стабільне, нейтральне положення, поки оператор готує оптику для пацієнта, забезпечуючи комфортне дослідження.

2. Поворотні рухи

Можливість повороту пристрою між правим і лівим оком допомагають технікам захоплювати високоякісне зображення без переміщення пацієнта.

3. Режим попереднього перегляду в реальному часі

Прямий попередній перегляд дозволяє техніку підтвердити якість зображення перш ніж його робити, забезпечуючи при цьому непотрібність повторної зйомки.

Компанія Carl Zeiss Meditec забезпечила лікарям можливість проведення якісної діагностики завдяки фундус-камері CLARUS 500.

Якщо ви не хочете переплачувати, але зацікавлені в придбанні надійного багатофункціонального пристрою, рекомендуємо вивчити асортимент вживаного обладнання в каталозі BiMedis. На сайті регулярно публікуються оголошення про продаж вживаної офтальмологічної техніки. Серед запропонованих варіантів можна знайти працездатну техніку з гарантією, чиї можливості можна порівняти з новою.

Діана Балог, лікар, Компанія Bimedis